مدیرعامل سازمان و ساماندهی مشاغل شهری جزئیات خدمات میادین میوه و تره بار برای روزهای پایانی سال و ایام نوروز را تشریح کرد.
به گزارش تبریزمن، مهدی مهرداد به اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز ۹۵، با اشاره به اینکه روزهای پایانی سال مراجعه مردم به میادین خرید از جمله میادین میوه و تربار افزایش می یابد، اظهار داشت: در سازمان میادین برای بهره گیری از همه ظرفیت‌های شهرداری جهت عرضه خدمات مناسب به شهروندان و همچنین براساس وظیفه ذاتی خود از اوایل اسفند ماه ستادی به منظور عرضه هرچه بهتر خدمات میوه و تره بار و فراوردهای کشاورزی تشکیل داده و تلاش کرده‌ایم ارتقای کیفیتی متناسب با میزان افزایش حضور و تقاضا در میادین میوه و تره بار داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار خاطرنشان کرد: تلاش شده حتی الامکان میوه و سایر محصولات کشاورزی، که در سبد خرید این ایام مردم قرار می‌گیرد به نحو مطلوبی عرضه و از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری شود.

وی به محور نخست اقدامات صورت گرفته سازمان اشاره کرد و گفت: به منظور تسهیل دسترسی مردم به میادین، هماهنگی لازم با سازمان جهاد کشاورزی و تعاونی روستائی استان و همچنین اتحادیه‌های ذیربط برای تهیه محصولات مذکور انجام شد تا برای تأمین اقلام مورد نیاز شهروندان مشکلی نداشته باشیم براین اساس پیش بینی می‌کنیم مشکل خاصی در روزهای پایانی سال و ایام نخست عید به وجود نیاید.

مهرداد در ادامه به محور دیگر اقدامات انجام شده از سوی سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: توسعه و گسترش خدمات متناسب با افزایش تقاضای شهروندان از دیگر اقدامات سازمان میادین در راستای اجرای طرح استقبال از بهار بوده چراکه باید خدمات را گسترش دهیم تا از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان میادین و  میوه تره بار در ادامه افزود: ۳۳ جایگاه موقت عرضه میوه نوروزی نیز در میادین مختلف شهر با پراکندگی مناسب جهت دسترسی آسانتر شهروندان به محصولات مورد نیاز راه اندازی کرده‌ایم و در  ۲۰ دکه گل فروشی سازمان در سطح شهر سعی شده  برای عرضه اقلام هفت سین، ماهی، گل و گلدان اختصاص داده شود تا شهروندان به سهولت بتوانند اقلام مورد نیاز خود را خریداری کرده تا از اتلاف وقتشان جلوگیری شود.

مهرداد ادامه داد: ۱۰اکیپ ویژه نظارت عمومی تشکیل داده‌ایم که در وضعیت عمومی کیفیت محصولات و عملکرد و رفتار متصدیان نظارت ویژه خواهند داشت.

وی افزود:بیش از ۱۳۰ شاخص جهت ارزیابی محصولات در نظر گرفته شده که بر اساس این شاخص ها اکیپ های کارشناسی ویژه در مراکز سازمان در سطح شهر به نظارت می پردازند .

مهرداد با تاکید بر اجرای طرح نظارت عمومی در قالب ۱۰ اکیپ ویژه بازرسی خاطر نشان کرد: این اکیپ ها نسبت به بررسی وضعیت میادین و بازارهای سازمانی از تمامی جهات اعم از کمی، کیفی، آراستگی و پیراستگی بازارها و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان اقدام می کنند. همچنین ۲۹ موضوع با رویکرد خرید آسان و مناسب، آرامش در خرید، اطمینان از خرید، توجه به محیط زیست و موارد فرهنگی در این بازدیدها مورد بررسی و توجه دقیق خواهند بود .

وی همچنین ادامه داد: این اکیپ ها متشکل از مدیران و مسئولین با تجربه ای هستند که از تمامی میادین و بازارهای سازمان بصورت روزانه بازدید خواهند داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :