مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز گفت: با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای منطقه و تجربه سال های گذشته، شهرداری تبریز با بسیج امکانات و برنامه ریزی دقیق به استقبال فصل زمستان خواهد رفت.

به گزارش تبریزمن،  علیرضا زبردست با اشاره به نزدیکی فصل زمستان و اهمیت فراهم نمودن شرایط مناسب در فصل زمستان برای شهروندان، اظهار داشت: هر چند شهرداری تبریز در تمام فصول سال ارائه خدمات مطلوب و بی منت به شهروندان فهیم تبریزی را جزو وظایف اصلی خود می داند اما واقعیت این است که برخی از فصل ها با توجه به شرایط خاص نیازمند آمادگی و ارائه خدمات ویژه می باشد.

وی با اعلام اینکه سازمان خدمات موتوری شهرداری تبریز در راستای خدمات رسانی مطلوب در فصل زمستان اقدامات ویژه ای را پیش بینی و تدارک دیده است، خاطر نشان کرد: اجرای طرح های مورد نظر در جهت ارتقاء سطح خدمات و ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای شهروندان در شرایط خاص بارندگی می باشد.

زبردست فصل زمستان بویژه زمان کولاک، یخبندان و بارندگی های شدید را یکی از زمانهای خاص دانست و بیان داشت؛ با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای منطقه و تجربه سالهای گذشته، شهرداری تبریز با بسیج تمام امکانات و برنامه ریزی دقیق به استقبال فصل زمستان خواهد رفت.

وی ذخیره سازی مخلوط نمک و ماسه در انبارهای شهرداری را از جمله کارهای انجام یافته برای مواجهه با روزهای برفی و یخبندان توصیف و از تجهیز ناوگان موتوری شهرداری تبریز به انواع ماشین آلات مکانیزه نمک پاش و برف روب خبر داد.
دکتر زبردست در بخش دیگری از سخنان خود مشارکت و همراهی شهروندان را در فصل زمستان به ویژه در ایام بارندگی و برف را مهم و مؤثر دانست و گفت : همراهی و همکاری شهروندان درصد موفقیت برنامه های پیش بینی شده در فصل زمستان را افزایش می دهد.

وی با تأکید بر اینکه مشارکت شهروندان در امور شهرداری بسیار راهگشا و مهم می باشد یاد آور گردید: انتظار داریم که شهروندان فهیم و مشارکت جوی تبریز در ایام زمستان نیز با هم افزایی و مشارکت خود شهرداری را در این زمینه یاری نمایند.

وی در خاتمه سخنان خود با اعلام اینکه شهرداری تبریز با توجه به ظرفیت ها یکی از اعضای فعال و مهم ستاد بحران شهرستان تبریز می باشند خاطر نشان کرد: شهرداری تبریز علاوه بر وظایف سازمانی تعامل و هماهنگی خوبی با ستاد بحران در شرایط خاص را دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :