به گزارش تبریزمن، لوسیانو ادینهو بازیکن برزیلی سابق تراکتورسازی، بعد از جدا شدن از سرخ پوشان تراکتور به تیم السیلیه قطر پیوست. این بازیکن که به عنوان آقای گل ایران به تیم قطری پیوسته بود در چهار بازی اخیر که به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته بود نتوانسته گلی به ثمر برساند.

السیلیه در ده بازی تنها ده امتیاز کسب کرده اند،این تیم قطری سه پیروزی، شش باخت و یک تساوی در کارنامه خود ثبت کرده اند. الریان قطر تیم صدر جدول لیگ ستارگان نیز با ۹ پیروزی در صدر جدول قرار دارند. این تیم دهمین بازی خود را امروز برگزار خواهد کرد و در صورت پیروزی ۳۰ امتیازی خواهد شد.

لوسیانو ادینهو (1)

و اما عملکرد آقای گل سابق تراکتوری ها در لیگ قطر، ادینهو برزیلی در ۷۵۵ دقیقه حضور خود در لیگ ستارگان قطر تنها یک گل به ثمر رسانده است. ادینهو در سه بازی اخیر خود به ترتیب، ۸۱، ۴۵ و ۴ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است! آخرین بازی السیلیه با قطر اس سی بود که توانست با نتیجه پنج بر صفر به پیروزی برسد. نکته جالب این بازی نیز حضور تنها ۴ دقیقه ای ادینهو آنهم در آخر بازی می باشد.

لوسیانو ادینهو (2)

رسانه های قطری و ایران اخباری مبنی بر احتمال جدایی ادینهو از این تیم بر روی خروجی سایت های خود قرار می دهند. حتی این بازیکن در مصاحبه های اخیر از ۵۰ – ۵۰ بودن حظورش در قطر گفته است.

با این وجود مسئولان تراکتورسازی در صورتی که می خواهند خط حمله خود را تقویت کنند و این مهاجم را به خدمت بگیرند، باید پیگیر وضعیت وی در قطر باشند چرا که گفته می شود تعدادی از تیم های لیگ برتر ایران خواهان و پیگیر جذب این بازیکن می باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :