به گزارش تبریزمن، مرتضی اسدی بازیکن با تجربه تیم گسترش فولاد تبریز و سابق تراکتورسازی، در خصوص شرایط تیم و خود وی به خبرنگار تبریزمن گفت: در حال حاضر در اردوی تهران به سر می بریم و چند بازی تدارکاتی در پیش داریم که مطمئنا برای هماهنگی بیشتر بازیکنانی که تازه به جمع ما اضافه شده اند مفید واقع خواهد شد. کم کم نیز آماده شروع رقابت های لیگ پانزدهم خواهیم شد.

وی ادامه داد: شرایط خوبی داریم و بازیکنان خوبی به ترکیب اضافه شده اند. اما باید بازی های تدارکاتی بیشتری داشته باشیم تا هماهنگی لازم بین بازیکنان ایجاد شود.

مرتضی اسدی در خصوص پیوستن مهدی کیانی به باشگاه گسترش فولاد نیز گفت: یکی از اتفاقات خوبی بود که برای باشگاه گسترش فولاد به وقع پیوست. با این انتقال خط میانی باشگاه بسیار قدرتمندتر شد و با توجه به اینکه مهدی در گذشته شاگرد فراز کمالوند بوده است، به راحتی نظرات و نکات تاکتیکی او را متوجه خواهد شد.

اسدی در این خصوص ادامه داد: خط دفاعی تیم قبلا در تیم تراکتورسازی باهم بوده اند و مطمئنا یکی از مستحکم ترین خطوط دفاعی را تشکیل خواهیم داد. امیدواریم تا با هماهنگی و شناختی که از هم داریم موفق شویم در بازی های بیشتری دروازه گسترش فولاد را بسته نگه داریم.

کاپیتان تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص برگزاری دربی آذربایجان در هفته دوم رقابت ها و قرعه کشی لیگ برتر گفت: اینکه دربی در هفته دوم برگزار خواهد شد، برای ما بهتر است چون مثل فصل گذشته دیگر امکان وجود حرف و حدیث نخواهد بود.

اسدی در خاتمه افزود: گسترش فولاد نیز تیم تبریز است و از هواداران می خواهیم تا ما را نیز حمایت کنند. مدیریت باشگاه یکی از بهترین عملکرد ها را در جذب بازیکنان داشته و مطمئنا در صورتی که اتفاق خاصی نیافتد یکی از بهترین تیم های لیگ برتر در فصل آینده رقابت ها خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :