بعد از دو روز کولاک، ساکنان واشنگتن دی سی، خصوصا کودکان روز یک شنبه بعد از فروکش کردن طوفان برای لذت بردن و برف بازی به خیابان ها آمدند.

به گزارش تبریزمنریا، یکی از شهروندان می گوید: «من سه بچه ام را آورده ام. تعدادی ساندویچ برداشتیم از خیابان مریلند به سمت پایین آمدیم تا لذت ببریم.»

دیگری می گوید: «دو روزه منتظریم و عجله داشتیم که بیرون بیاییم.»

طوفان و بارش سنگین برف در دو روز گذشته بخش شرقی آمریکا را فلج کرد و دست کم جان ۱۹ نفر را در ایالات مختلف گرفت. در مجموع فرمانداران ۱۱ ایالت از جمله نیویورک اعلام وضعیت اضطراری کردند و دومین رکورد بارش برف در نیویورک در چند دهه اخیر ثبت شد. با پایان طوفان، ساکنان واشنگتن پارو به دست در حال خارج کردن خودروهایشان از زیر برف اند.

استفان گروبه خبرنگار یورونیوز از واشنگتن در گزارشی می گوید: «چند روز طول خواهد کشید تا واشنگتن دی سی کاملا به حالت عادی بازگردد. مدارس روز دوشنبه بسته خواهند بود و حمل و نقل عمومی با اختلال مواجه خواهد بود. همزمان قوانین مربط به پارک خودرو با جریمه هایی تا ۷۵۰ دلار سختگیرانه تر شده است.»

از سوی دیگر خبرها حاکیست، برف و کولاک در نیویورک، واشنگتن و ایالت‌های کارولینای شمالی، کنتاکی، اوهایو، تنسی، ویرجینیا و آرکانزاس زندگی مردم را فلج کرده و تاکنون ۱۹ قربانی گرفته است. چنین کولاکی در نیویورک و واشنگتن سابقه نداشته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :