به گزارش تبریزمن، آگوستو سزار هافبک سیه چرده و برزیلی که دو هفته قبل هم در تغییر عجیب امیر قلعه نویی به خط حمله برده شد تا به عنوان تک مهاجم بازی کند این بار هم در نیمه نهایی جام حذفی همان نقش را مقابل استقلالی ها برعهده گرفت تا امیر دوباره با ریسکی غیر منتظره آخرین تیر در ترکش را برای رسیدن به فینال رها کند.

سزار که کاملا مشخص بود با شرح وظایف یک مهاجم کلاسیک ناآشناست در طول ۹۰ دقیقه بازی با استقلال سردرگم ترین بازیکن تیمش بود و اگر هم گل زد نه روی تیزهوشی فردی بود نه روی بازی سرعتی و تاکتیکی بلکه بر روی یک اتفاق و رفت و برگشت توپ که با ضربه سر شفیعی روی داد نهایت بهره را برد و با سر به گل رسید.

امیر قلعه نویی از آن دست مربیان ایرانی است که همواره با تغییر پست بازیکنان تصمیمات ریسکی می گیرد بلکه حریفانش را غافلگیر کند اما این بار ریسک او در قبال استفاده از آگوستو سزار در خط حمله چندان مثمرثمر واقع نشد چون سزار سوای از تک گل ابتدای نیمه دوم در باقی صحنه ها بازیکنی سردرگم و عجول نشان داد که یکی ، دو موقعیت نسبی را نیز از دست داد.

حالا سرمربی تراکتورسازان می تواند بعد از دو بازی که از این بازیکن برزیلی به جای میانه میدان در خط حمله سود به این نتیجه برسد که تصمیمش در قبال نیمکت نشین کردن مهاجمی همچون بایرامی و استفاده از سزار درست بوده یا نه؟

سئوالی که بسیاری از اهالی فوتبال و علاقمندان به تراکتور یک پاسخ برایش دارند آن هم این که تصمیم خوبی نهبود چون هم خط حمله تراکتور را از کار انداخت هم میانه میدان تیم را ضعیف کرد چون گل دوم استقلال روی اشتباه محرز بازیکنی وارد دروازه تراکتور شد که جای سزار بازی می کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :