به گزارش تبریزمن، آیان رمزی مدافع چپ متولد استرالیا که ملیت فیلیپینی دارد و برای تیم ملی فیلیپین بازی می کند، با حضور در ایران و مذاکره با تراکتورسازان به عنوان چهارمین سهمیه خارجی به این تیم پیوست.

رمزی دو فصل گذشته را (۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵) در تیم ملبورن سیتی حضور داشت و در این مدت ۴۵ بازی برای این تیم انجام داد و سه گل نیز به ثمر رساند. وی پیش از حضور در ملبورن سیتی در عضویت تیم آدلاید یونایتد بود و در این تیم ۸۲ بازی انجام داده و ۱۱ گل هم به ثمر رسانده بود.

رمزی فوتبال باشگاهی خود را در کشور ولز آغاز کرد و لیانلی (۲۰۰۶) اولین تیم باشگاهی این بازیکن بود.

یان رمزی که فیلیپینی الاصل و متولد استرالیا می باشد در عرصه ملی حضور در تیم ملی فیلیپین را انتخاب کرد و تا کنون دو بازی ملی نیز برای این تیم انجام داده است و یک گل ملی نیز در کارنامه دارد.

848484_0

این بازیکن چپ پا به توصیه تونی اولیویرا در بازی با گسترش فولاد در پست هافبک چپ به میدان رفت و سازنده دو گل تراکتور بود و با دو کرنر تیمش را پیش انداخت و گسترش را خلع سلاح کرد. وی در بازی را راه اهن هم سازنده گل اول تراکتور بود.

این هافبک سرخ پوشان که در سه بازی توانسته بود سه پاس گل بدهد، به عنوان یکی از بهترین پاسور های لیگ برتر محسوب می شد ولی بعد از حضور در ترکیب تیم ملی کشورش دیگر نتوانست عملکرد همیشگی خود را در ترکیب تراکتورسازی از خود به نمایش بگذارد.

رمزی که چند روز گذشته به عنوان بازیکن مازاد در لیست قلعه نویی قرار گرفته بود، با مذاکراتی که با این بازیکن و سرمربی تیم داشتند قرار شد فعلا در تمرینات حضور داشته باشد. حال گفته می شود این بازیکن چند روزی است در تمرینات حضور ندارد. حمزه یونس بازیکن تونسی سرخ پوشان پیش از این به دلیل مسائل مالی در تمرینات شرکت نمی کرد.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، عصر امروز در بین خبرنگاران در نشست خبری قبل از بازی با گسترش فولاد، در مورد ضعف دفاع چپ تیمش نیز گفت: رمزی چند روزی است در تمرینات تیم حضور ندارد و فردا از ایران پوریان در این نقطه از زمین استفاده می‌کنیم، ضمن اینکه چهار بازیکن خود را به دلیل محرومیت به همراه نخواهیم داشت.

این موضوع در حالی است که در چند روز اخیر، سایت ها و خبرگزاری ها خبری در خصوص فسخ قرارداد این بازیکن در خروجی خود درج کرده و نوشته بودند:

باشگاه تراکتورسازی تبریز که بعد از حضور امیر قلعه نویی دست به خانه تکانی زده است قرارداد آیان رمزی را نیز به طور رسمی فسخ کرد تا بعد از جدایی حمزه یونس، این بازیکن خارجی هم از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شود.

حال مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگوی اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها خبر از عدم جدایی و فسخ قرارداد این بازیکن فیلیپینی داده و گفته است:

رمسی از تیم جدا نشده و به کارش با ما ادامه خواهد داد. او برای تعطیلات به کشورش برگشته و به زودی به ایران می‌آید


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :