به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران که حساس ترین بازی لیگ و ملقب به فینال لیگ برتر می باشد از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه مملو از هوادار هفتاد هزار نفری یادگار امام تبریز با سوت فغانی شروع شد.

این دیدار که بخاطر امتیازات دو تیم و جایگاهشان در جدول از حساسیت بالایی برخوردار بود و تنها تیم برنده این میتوانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد با استقبال عالی هواداران تراکتورسازی همراه بود و طبق آنچه دیده میشد نزدیک به یکصد هزار نفر در ورزشگاه هفتاد هزار نفری تبریز حضور داشتند.

اخراج آندرانیک تیموریان، شهریاری مدیر رسانه ای تیم و آنتونیو اولیویرا مربی تیم با حواشی بیشماری در نیمه دوم همراه شد و همین اخراج ها بود که توانست برتری ۳ بر ۱ را از دست تراکتوری ها گرفته و بازی را در دقیقه ۸۱ به تساوی بکشاند تا موقتا قهرمانی به سپاهان اصفهان برسد.

برای تراکتوری ها در نیمه اول ادینهو برزیلی و آندرانیک تیموریان و در نیمه دوم هم فرید کریمی جوان گلزنی کردند ولی برای نفتی ها در نیمه اول علیرضا عزتی و در نیمه دوم هم علی قربانی و لئوناردو پادوانی گلزنی کردند.

بیشترین شعارهای هواداران در نیمه دوم به داور بازی است که با اخراج بی مورد بازیکن تراکتورسازی زمینه تساوی نفت را فراهم کرد.انگار این بار هم فغانی نقش ترکی را ترکرار کرد تا هواداران تراکتورسازی هیچ وقت دل خوشی از داوران نداشته باشند.

تلاش دو تیم بعد از نود دقیقه نتیجه ای جز تساوی سه بر سه نداشت تا اصفهانی ها در اوج خوش شانسی هرمان لیگ برتر شوند.تلاش شاگردان منصوریان برای کسب این تساوی علاوه بر اینکه قهرمانی را از دست تبریزی ها گرفت باعث شد تا خود نفتی ها هم به جایگاه سوم بروند.

با این نتیجه سپاهان قهرمان شد، تراکتورسازی نایب قهرمان و نفت هم در جایگاه سوم قرار گرفت.

تنها نکته گیج کننده این دیدار جشن بازیکنان و هوداران تراکتورسازی بعد ازسوت پایان بازی بود که معلوم نیست به چه دلیل هواداران با این تساوی و نایب قهرمانی جشن قهرمانی گرفتند، این موضوع تا حدی متعجب کننده بود که خبرگزاری های مختلف هم با تیتر “اتفاقی نادر در تاریخ فوتبال” از شادی چند هزار نفری هواداران و بازیکنان تراکتور سازی مات و مبهوت شده بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :