امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه انتظار شهدا از ما حضور در صحنه و تبعیت از رهبری است ، بر ضرورت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و تشریح دلایل پیروزی این انقلاب برای قشر جوان و نوجوان تاکید کرد .

به گزارش تبریزمن، آیت الله سید محمد تقی آل هاشم در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مصلای امام خمینی تبریز با اشاره به فرارسیدن دهه فجر ، نسبت به برگزاری باشکوه جشن های این دهه تاکید کرد.
وی به دینی و مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: وحدت در سایه رهبری ولی فقیه عامل اصلی پیروزی انقلاب بود .
امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه شرکت در انتخابات به عنوان یکی از صحنه های حساس انقلاب از جمله خواسته های شهدا از ماست ، خاطرنشان کرد: هر رای سیلی محکمی به دشمنان اسلام و انقلاب و تیری به قلب استکبارجهانی است.
وی به نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و طرفدارانشان در خصوص ضرورت عمل به قانون و پرهیز از تخریب سایر نامزدها تذکر داد.
آیت الله آل هاشم همچنین بر لزوم پرهیز از اسراف در تبلیغات تاکید کرد و از مردم خواست به افراد اصلح که در خط ولایت فقیه و به خون شهدا ارزش قائل هستند ، رای دهند.
وی با اشاره به پیام رهبری به اجلاس نماز ، بر نهادینه کردن فریضه نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: نمازهای جماعت در محلات ، ادارات ، مدارس و دانشگاه ها باید باشکوه تر برگزار شود .
امام جمعه موقت تبریز با اشاره به فضیلت نماز جمعه ، گفت: نماز جمعه دشمن شکن و وحدت آفرین است .
وی با قدردانی از نیروی دریایی سپاه به خاطر عملیات موفقیت آمیز در دستگیری نیروهای آمریکایی ، بر هوشیاری تمامی مومنان به منظور خنثی سازی توطئه های دشمنان تاکید کرد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :