آیین تکریم و معارفه مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، در این آئین که با حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی و دیگر مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، “خشایار جمشیدی” به عنوان مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی معرفی شد.

همچنین در این آیین از تلاش‌ها و زحمات “میر علی اکبر بنی هاشمی” تقدیر شد.

مدیر کل سابق زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی در این آیین با اشاره به اقدامات انجام گرفته توسط این اداره کل، گفت: پروژه عمرانی زندان ۳۰۰ نفری مرند آماده بهره برداری است و همچنین فاز دوم آن با ظرفیت ۲۵۰ نفر قابلیت افتتاح تا پایان امسال را دارد.

بنی هاشمی افزود: همچنین فاز اول زندان اهر با ظرفیت ۲۵۰ نفری به اتمام رسیده و مراحل عمرانی فاز دوم آن هم آغاز شده است.

وی با بیان اینکه احداث زندان تبریز به دلیل نبود بودجه کافی تنها پیشرفت ۱۵ درصدی دارد، خاطرنشان کرد: زندان تبریز در زمینی به وسعت ۹۱ هکتار در حال احداث می‌باشد و ۱۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل آن نیاز است.

به گفته بنی هاشمی، بازسازی زندان های فرسوده، احداث زندان های جدید، احداث کارگاه های قالی بافی، مرکز سلامت، برگزاری کلاس‌های آموزشی و قرآنی برای زندانیان، ایجاد اشتغال برای ۱۵۴۰ نفر از زندانیان تنها بخشی از اقدامات اداره کل زندان‌های استان در طول سال های اخیر است.

وجود زندان در میان برج‌های ۲۰ طبقه به صلاح نیست

خشایار جمشیدی، مدیر کل جدید زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی، گفت: فعالیت در استان اولین‌ها و خدمت برای مردمی که چه قبل انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حماسه آفریدند، افتخار است. امیدوارم در راستای اجرای سیاست‌های سازمان گام‌های موثری بردارم.

وی با بیان اینکه وجود زندان در میان برج‌های ۲۰ طبقه و داخل شهر به صلاح نیست، خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را در راستای تکمیل زندان تبریز به کار خواهم بست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :