معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان عصر امروز (یکشنبه) از تصویب آیین نامه استخدام قهرمانان بازی های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در نشست هیات دولت خبر داد.

به گزارش تبریزمن، درباره جزییات این آیین نامه گفت: این آیین نامه با تدبیر دولت یازدهم در آستانه بازی های المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ به تصویب هیات وزیران رسید.

براین اساس، این آیین نامه شامل قهرمانان بازی های المپیک شامل نفرات اول تا سوم و قهرمانان اول و دوم مسابقات قهرمانی جهان، نفرات اول، دوم و سوم بازی های آسیایی و مسابقات جهانی در رشته های ورزشی تحت پوشش کمیته بین المللی المپیک موسوم به IOC می شود.

مناف هاشمی افزود: همچنین هرسه مورد در رشته های فردی و گروهی و مقام های اول تا سوم جام جهانی فوتبال، بسکتبال و والیبال و همچنین یکی از فرزندان قهرمانان پارالمپیک شامل نفر اول در رشته انفرادی و همچنین تمامی نفرات در رشته های گروهی با تائید وزارت ورزش و جوانان بدون برگزاری آزمون استخدامی در وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی غیردولتی با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استخدام خواهند شد.

سی و یکمین دوره بازی های المپیک از ۱۶ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود.

همچنین پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک از ۷ تا ۱۸ سپتامبر (۱۶ تا ۲۷ شهریور) به میزبانی برزیل و با حضور ورزشکاران ۱۷۶ کشور جهان پیگیری خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :