به گزارش تبریزمن، محمدرضا خلعتبری بازیکنی است که هواداران تراکتورسازی نام وی را در چند روز اخیر بارها در اخبار دیده و شنیده اند. چند روز قبل بود که شایعه ای در خصوص تراکتوری شدن وی در فضای مجازی و سایت ها پیچید.

در ۳ روز گذشته خبر از تمایل تراکتورسازی برای استخدام محمدرضا خلعتبری شده بود تا اینکه خلعتبری این خبر را تأیید کرد و گفت از طرف تیم تراکتورسازی با او صحبت شده و او هم جواب داده با سپاهان قرارداد دارد.

ذهنیت سپاهانی‌ها درباره اقدام مهدی شریفی و حرف‌های خلعتبری باعث شد مدیرعامل سپاهان صراحتاً بگوید: «باشــــگاه تراکتورسازی دست از سر بازیکنــان مــا بردارد.»

مدیریت این باشگاه‌ها در تمـــاس با محمدرضا خلعتبری به او تأکید کردند حتی قصد دارند قراردادش را تمدید کنند و این بازیکن به مذاکره با سایر باشگاه‌ها حتی فکر نکند.

جالب این است که، قلعه نویی درباره خبر مذاکره تراکتورسازی با خلعتبری و صادقیان گفت: خبر است دیگر، بنده نظری ندارم!

محمد رضا خلعتبری در گفتگوی اول خود درباره اینکه گفته می شود از سوی باشگاه تراکتورسازی با او تماس گرفته اند عنوان کرد:در روزهای اخیر به صورت غیر مستقیم از طرف باشگاه تراکتورسازی با من صحبت هایی صورت گرفت.یکی از دوستان نزدیک سرمربی تراکتور با من تماس داشت و پرسید آیا می توانی به تراکتور ملحق شوی؟

وی ادامه داد:من به او گفتم تا پایان فصل با سپاهان قرارداددارم و بازیکن سپاهان هستم.اگر سپاهان من را بخواهد با جان و دل در خدمت تیم هستم در غیر این صورت درباره آینده تصمیم گیری می کنم.

اما این مهاجم تیم سپاهان، در جدید ترین اظهار نظر خود صحبت های جالبی زده است که در ادامه می خوانید:

یکی از بازیکنانی هستی که همواره در فصل نقل و انتقالات در چند سال اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص حضورت در تیم‌های مختلف به گوش می‌رسد. در نیم‌فصل امسال هم حتی شایعاتی مطرح شده است که گویا قرار است به تراکتورسازی بپیوندی.

خیر اصلا بحث تراکتورسازی مطرح نیست و این موضوع صحت ندارد. اتفاقا دو پیشنهاد هم از تیم‌های داخلی دارم که اسمی از آنها نبردم اما اینکه می‌گویند از تراکتورسازی پیشنهاد دارم این طور نیست و نه کسی از مسئولان این تیم با من صحبت کرده و نه پیشنهادی از این تیم رسیده است. با این حال پیشنهاداتی بوده و به من رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :