این روزها که تب و تاب انتخابات به اوج خود رسیده است و احزاب و تشکل های سیاسی برای حمایت از کاندیداهای خود تلاش می کنند، اتحاد اصلاح طلبان در تبریز تشکیل شده و اصلاح طلبان برای پیروزی در انتخابات و گرفتن هر شش کرسی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو همدل و همراه شده اند.

تبریزمن، سرویس سیاسی: هر روز که به انتخابات نزدیک تر می شویم اتفاقات جدیدی در تبریز در حال وقوع است و آرایش سیاسی در حوزه انتخابیه تبریز ترکیب جدیدی به خود می گیرد و اصلاح طلبان با وحدت رویه و اتحادی جدید درفکر تصاحب کرسی های مجلس از تبریز هستند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری درحالی هفتم اسفند برگزار می‌شود که در آذربایجان شرقی ۳۶۴ کاندیدای تاییدصلاحیت شده برای تصاحب ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنند.

در حوزه تبریز، آذرشهر و اسکو نیز ۱۶۱ کاندیدا برای ۶ کرسی مجلس درتلاش هستند و در این میان اگر بتوان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تبریز پدیده ای قائل شد بدون شک می توان به حضور دکتر سعید نیکوخصلت در این انتخابات و وحدت اصلاح طلبان برای حمایت از وی اشاره کرد.

photo_2016-02-21_17-46-23

تا جایی که این روزها ستاد مرکزی دکتر نیکوخصلت به محل گردهم آیی فعالان اصلاح طلب تبریز و نفرات تاثیرگذار جبهه اصلاح طلبی تبدیل شده است.

دکتر سعید نیکو خصلت کاندیدای ورزشکار، جوان و بدون حاشیه تبریز این روزها به پدیده انتخابات مجلس در تبریز تبدیل شده و حمایت بزرگان اصلاحات آذربایجان از وی باعث شده تا این قهرمان سابق تیم ملی کاراته و رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز با اقبال افکار عمومی همراه شود.

این اقبال عمومی باعث شده تا دکتر نیکوخصلت در این روزهای حساس انتخابات، گوی سبقت را در نظرسنجی ها از رقیبان خود برباید و به پدیده این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تبدیل شود.

با این حساب و باتوجه به اقبال عمومی و نقش تعیین کننده‌ ورزشکاران، باید همه اهالی ورزش و ورزشکاران تبریز و آذربایجان شرقی همت کنند تا برای اولین بار نماینده ای ورزشی از جنس پهلوانی از این دیار ورزش دوست به مجلس راه یابد.

photo_2016-02-21_17-46-29

در روزهای گذشته وحدت رویه اصلاح طلبان باعث شده تا ستاد دانشجویی مشترک دکتر پزشکیان، خانم دکتر ساعی و دکتر نیکوخصلت تشکیل شود و همچنین شنیده می شود اعضای ستادهای انتخاباتی کاندیداهای اصلاح طلب در روزهای گذشته جلسات مشترک پرباری در تبریز برگزار کرده اند که همگی خبر از اتحاد اصلاح طلبان در راستای تصاحب اکثریت کرسی های تبریز دارد.

البته این درحالیست که اصولگرایان تبریز با هزینه های کلان به فکر تلقین برتری خود در انتخابات به مردم و جامعه سیاسی استان هستند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :