به گزارش تبریزمن، حبیب شیری آذر با حضور در سازمان ورزش و دیدار با پرسنل و مدیرعامل و حراست سازمان ورزش ضمن دیدار نوروزی از زحمات و حمایت های سازمان ورزش و پرسنل آن تشکر کرده و از مدیرعامل سازمان بخاطر حمایت همیشگی از ماشین سازی تشکر کرد.

وی تغییرات کادر فنی در تیم را شوک مثبت ارزیابی کرده و از مدیرعامل سازمان بابت سپردن سکان هدایت ماشین سازی به مربیان بومی تقدیر و تشکر کرد.

سخنگوی شورای شهر با اعلام حمایت همه اعضای شورای شهر از تیم ماشین سازی اعلام کرد که در جهت لیگ برتری ماشین سازان شورای شهر و شهرداری تبریز نهایت کمک و همیاری را خواهد داشت و در صورت صعود پاداش ارزنده ای به کادر فنی و بازیکنان از طرف شورا و شهرداری اعطا خواهدشد.

photo_2016-04-02_19-21-14

شیری آذر با بیان اینکه در صورت صعود تیم به لیگ برتر ؛ فصل آینده را با تخصیص بودجه مناسب تیمی قدرتمند روانه لیگ برتر خواهند کرد از مدیرعامل سازمان ورزش خواست نهایت تلاشش را برا موفقیت تیم خوب و مردمی ماشین سازان بکار گیرد.

وی در خاتمه موفقیت های ابتدای سال جدید تیم های ماشین سازی. تراکتور و گسترش فولاد را به هواداران خوب تیم های استان تبریک گفته و اتحاد این سه تیم و هوادارانشان در بازی های باقیمانده لیگ برتر و لیگ یک را رمز موفقیت فوتبال استان و شهر تبریز برشمرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :