مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی از اتمام عملیات آواربرداری ۷۰۱ واحد مسکونی مناطق سیل زده‌ی استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، حافظ باباپور دردیدار با نماینده ولی فقیه در استان، از اتمام عملیات آواربرداری ۷۰۱  واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان خبرداد و گفت: جمع کل واحدهای احداثی روستائی ۹۵۵ واحد است که با گذشت نزدیک به دوماه از حادثه سیل، در کمترین زمان علاوه بر اتمام آواربرداری ۷۰۱ واحد مسکونی ۵۵۰ واحد پی‌کنی، ۶۶ واحد اجرای سقف، ۳۰واحد دیوار چینی و تشکیل پرونده برای ۹۳۸ واحد، در روستاهای  هفت شهرستان انجام شده است.

باباپور با اشاره به عملکرد و فعالیت این بنیاد در روستای چنار عجب‌شیر که بیشترین خسارت جانی و مالی را دیده بود، بیان کرد: با کمک خداوند و تلاش شبانه‌روزی همکاران، کل ۱۳ واحد تخریب شده  و تعهدی این بنیاد در روستای چنار، در طول سه ماه و در سریعترین زمان به‌صورت رایگان احداث و تحویل متقاضیان و روستائیان داده خواهد شد.

وی افزود: در روستاهای یایچی، خانیان و دیزج شهرستان عجب‌شیر نیز تاکنون نسبت به تشکیل پرونده ۱۴۰ واحد، معرفی به بانک ۳۲ واحد، آواربرداری ۶۵ واحد، سقف‌ریزی ۵ واحد، فونداسیون ۳۶ واحد و نهایتا پی‌کنی ۶۳ واحد مسکونی به اتمام رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :