به گزارش تبریزمن، داود بهرا شهردار منطقۀ یک کلانشهر تبریز با  اعلام این مطلب گفت: عملیات عمرانی واجرائی ساماندهی و احداث باند کندرو خیابان رودکی ولیعصر که چندی پیش مرحلۀ اجرائی آن آغاز شده بوده در راستای سیاستهای کلان عمرانی شهرداری طراحی گردیده و در جهت ایجاد زیر ساختهای لازم برای هدایت آبهای سطحی واحداث باند کندرو در این خیابان در نظر گرفته شده است.

بهرا گفت:اقدامات اساسی از قبیل آماده سازی واحداث ۲۰متری رودکی- تسطیح – بهسازی ، طرح هدایت آبهای سطحی منطقه ، احداث باند کندرو و آسفالت معابراین خیابان از جمله برنامه های شهرداری منطقۀ یک در این زمینه بوده که به مرحلۀ بهره برداری نزدیک شده است.

شهردارمنطقۀ یک تبریز ، تلاش در جهت زمینه سازی خدمات عمرانی و فنی را از اهم برنامه های اساسی شهرداری منطقۀ یک برشمرده و بسترسازی برای برخورداری همشهریان از خدمات متوازن در امور عمرانی  وشهری را در این راستا بر شمردند.

بهرا گفت: شهردار منطقۀ یک با عزمی جدی در امر خدمت رسانی قدم برداشته وعمران وآبادی وشکوفائی منطقه را با  بهره برداری از پروژه های اساسی سطح شهرداری منطقۀ یک در امرعمران وآبادی وحاکمیت نگاه توسعه محور دراین منطقه اشاره نموده وهمدلی وهمراهی مردم را گامی اساسی در رسیدن به اهداف طولانی مدت شهرداری در بحث توسعۀ شهری بر شمرد.

شایان ذکر است شهرداری منطقه یک چندین پروژه اساسی در جهت عمران و آبادی منطقه در دست اجرا دارد که در آینده ای نزدیک به همت شهردار محترم کلانشهر تبریز واعضای محترم شورای شهر به بهره برداری خواهد رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :