معاون برنامه ریزی و توسعه شهردار تبریز بر پیگیری، نظارت و ارزیابی مستمر اجرای به موقع پروژه های شهرداری تبریز در سال ۹۵ تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، محمد ابراهیم رمضانی با اشاره به ابلاغ برنامه و بودجه مصوب سال ۱۳۹۵ به مناطق ، سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تبریز در روزهای پایانی سال گذشته ا ز سوی شهردار کلانشهر تبریز گفت: بر اساس تاکید و نظر شهردار کلانشهر تبریز معیار سنجش و ارزیابی عملکرد مدیران شهرداری شروع به موقع پروژه های عمرای بر اساس اولویت بندی ها و زمانبندی های ابلاغی و انجام به موقع مناقصات خواهد بود.

معاون شهردار تبریز همچنین با تاکید بر توجه علمی وعملی به موضوع اقتصاد مقاومتی گفت: بر اساس ابلاغیه دکتر نجفی، ضروری است نظارت و کنترل بر رعایت تخصیص اعتبارات، صرفه جویی و مدیریت هزینه ها، پرداخت حق و حقوق کارکنان و کارگران بخصوص کارگران بخش خدمات شهری و فضای سبز، برنامه ریزی و اجرای دقیق و همه جانبه در اجرای پروژه ها با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و محدودیت زمانی اجرا، در اولویت کاری قرار گیرد.

رمضانی همچنین افزود: ضرورت تلاش مدیران برای جذب سرمایه و جلب مشارکت بخش خصوصی، اجتناب از شروع پروژه های بدون مطالعه جهت جلوگیری از هدر رفت منابع مالی شهرداری، بهره گیری از آخرین تکنولوژی های مقرون به صرفه در اجرای پروژه ها جهت ارتقای کیفی نیز در این ابلاغیه مورد تاکید قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهردار تبریز در پایان گفت: بر اساس تاکیدات شهردار تبریز این معاونت با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود ضمن گسترش آموززش های تخصصی پرسنل شهرداری و ایجاد سیستم ارزیابی خواهد کوشید تا بستر های لازم جهت ارتقا، توسعه و بهبود منابع انسانی مجموعه شهرداری را فراهم آورد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :