معاون حمل و نقل شهردار تبریز، از آغاز اجرای طرح تغییر جهات ترافیکی در محدوده مرکزی شهر، از صبح پنجشنبه این هفته خبر داد.

به گزارش تبریزمن، یعقوب وحیدکیا، با اعلام این خبر گفت: طرح تغییر جهات ترافیکی در محدوده مرکزی شهر، بر اساس نیازسنجی های کارشناسانه و تصویب شورای ترافیک شهرستان تبریز، روز پنجشنبه وارد مرحله اجرایی خواهدشد.

وی زمان اغاز اجرای این طرح را، صبح روز پنجشنبه اعلام کرد و اظهارداشت: از ساعت ۶ بامداد پنجشنبه، شانزدهم اردیبهشت ماه، کلیه وسایل نقلیه ای که در محدوده میدان ساعت، ارتش شمالی، خاقانی و روبروی استانداری تردد می کنند، باید بر اساس جهت های جدید، حرکت کنند.

معاون حمل و نقل شهردار تبریز، اضافه کرد: چنانچه در اطلاع رسانی های قبلی نیز آمده، رانندگان در مسیر خیابان خاقانی، از شمال به جنوب، در مسیر ارتش شمالی از جنوب به شمال تردد خواهند کرد.

وحیدکیا ادامه داد: اتوبوس های بی آر تی نیز، به طور مستقیم و بدون عبور از خیابان خاقانی، به میدان ساعت می روند؛ همچنین مسیری که در مقابل استانداری به صورت خطی جداگانه برای تردد برعکس اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گرفت، فقط به وسایل نقلیه عمومی اختصاص داده می شود و وسایل نقلیه شخصی، در جهت استاندارد، یعنی از سمت میدان شهدا به طرف اول ارتش شمالی حرکت می کنند.

وی با اشاره به ازمایشی بودن این طرح گفت: برای مقابله با ایرادات احتمالی طرح، مقرر گردیده که طرح به صورت آزمایشی و به مدت سه ماه اجرا شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد در مراحل اجرایی، در بازنگری طرح، نسبت به رفع و اصلاح آن اقدام شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :