مدیرکل اداره سلامت شهرداری تبریز از اجرای طرح سلامت، ورزش و نرمش همگانی ویژه کارکنان شهرداری، با هدف ارتقای سلامت عمومی کارکنان و پرسنل شهرداری تبریز خبر داد .

به گزارش تبریزمن، علیرضا رحیمی، در توضیح این طرح گفت: به منظور ترغیب کارکنان مجموعه شهرداری به موضوع ورزش، قراردادی با شهرداری های مناطق، سازمان ها و شرکت های وابسته منعقد شده که طبق آن، شرکت‌کنندگان امکان حضور رایگان در فعالیت‌های ورزش همگانی را خواهند داشت.

مدیرکل اداره سلامت شهرداری تبریز، با اشاره به مکان و نوع خدمات ورزشی ارائه شده در این طرح متذکر شد: مکانی که برای ورزش این عزیزان در نظر گرفته شده، یک سالن سرپوشیده ۶ هزار متری است که به انواع امکانات ورزشی از جمله سالن بدنسازی و محیط مناسب برای ورزش دو و میدانی و همچنین پارکینگ برای مراجعین محترم مجهز است .

رحیمی اضافه کرد: ارائه برنامه مناسب غذایی توسط پزشک متخصص، آموزش یوگا و ایروبیک و انجام حرکات اصلاحی در سالن، از جمله برنامه هایی است که برای شرکت کنندگان در این طرح، در نظر گرفته شده است .

وی از تمامی کارکنان شهرداری تبریز  خواست تا با شرکت در این طرح، ضمن برخورداری از خدمات ورزشی سلامت جسمی و روحی خود را ارتقا بخشند .

لازم به ذکر است علاقمندان به شرکت در این طرح، می توانند با مراجعه به مناطق و سازمان های مربوطه، ثبت نام کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :