رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اجرای طرح سنجش عدالت در سلامت شهر تحول شگرفی در ارتقا سطح سلامت شهروندان بوجود خواهد آورد.

به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به چهاردهم آذر روز جهانی داوطلبان سلامت گفت: شهرداری تبریز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی با هدف پیشگیری از بیماری ها و تامین سلامت زیربنایی جامعه این طرح بزرگ ر اجرا می کنند که بعد از اتمام طرح و بدست آمدن آمار شاخصه های سلامتی در نقاط مختلف شهر می توان به صورت هدفمند برای توانمند سازی این مناطق برنامه ریزی و اجرا کرد.

دبیری با اعلام اینکه با وجود خانه ها و مراکز سلامت در مناطق کم برخوردار قدم های خوبی در زمینه آموزش بهداشت به شهروندان برداشته شده است گفت: در حال حاضر بسیاری از بیماری های واگیر دار کنترل شده است اما در خصوص بیماری های غیر واگیر دار که در جامعه وجود دارد باید اطلاع رسانی و آموزش مناسبی به شهروندان ارائه شود.

وی با گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو اظهار داشت: سه دانشجوی انقلابی در سال ۱۳۳۲ در اعتراضات دانشگاه در خصوص ورود نیکسون رئیس جمهور آمریکا و از سرگیری روابط با استعمار پیر انگلیس به شهادت رسیدند. دانشجویان در انقلاب ما از نیروهای پیشرو بودند که این پیش رو بودن را در تسخیر لانه جاسوسی به اثبات رساندند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به بارش برف و یخ بندان روی داده در سطح شهر در روزهای گذشته گفت: زحمات و تلاش های معاونت خدمات شهرداری و کارگران زحمتکش شهرداری تبریز که شبانه روز برای بازنمودن معابر شهرتلاش می کردند تا مشکلی درعبور مرور داخل شهری بوجود نیاید قابل تقدیر است.

وی همچنینی با تاکید بر اینکه تصویب بودجه سال آینده شهر تبریز مهمترین مسئله شورای شهر تبریز می باشد اظهار داشت: علی رغم درخواست از اعضای شورا و همچنین کمیسیون های مختلف در خصوص اعلام نظرات خود در مورد بودجه سال آینده تاکنون در این خصوص نظری به هئیت رئیسه شورا نرسیده است که از اعضا درخواست داریم نظرات خود در خصوص بودجه سال آینده را هر چه سریع تر اعلام نمایند تا بودجه سال آینده با همفکری اعضای شورا به تصویب برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :