به منظور رسیدگی به مشکلات خطوط و بررسی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تبریز ملاقات عمومی با مردم در مساجد محلات سطح شهر تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر گفت: به منظور رسیدگی به مشکلات خطوط و بررسی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی با حضور معاونین اتوبوسرانی ملاقات عمومی با مردم در مساجد محلات سطح شهر تبریز برگزار می شود.
فیروزیان تصریح کرد: به عنوان کارگزاران مردم در شرکت واحد اتوبوسرانی بر خود این وظیفه را واجب نموده ایم که زحمت حضور ارباب رجوع در محل ساختمان مرکزی و هزینه های مرتبط را از شهروندان کاسته و با برنامه ریزی انجام یافته ،مدیران اتوبوسرانی در مساجد در خدمت مردم عزیز باشند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به مزایا و برکات  این طرح گفت: علاوه بر رسیدگی حضوری به امورات مرتبط با شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی ، وضیعت خدمات رسانی نیز برای خود مدیران اتوبوسرانی در مسیر ها و مناطق مختلف شهر مشخص شده و این می تواند در برنامه ریزیهای آتی ناوگان حمل و نقل عموممی در جهت ارتقاء خدمات اتوبوسرانی کمک موثری واقع شود.

فیروزیان تصریح کرد: این جلسات با حضور معاونین اجرایی، خصوصی سازی، مدیران گشت  نظارت ،مناطق اتوبوسرانی و مسئول شرکت بهره برداری بخش خصوصی و همچنین با حضور هئیت امنا، انجمن اسلامی، امام جماعت و فرمانده پایگاه مساجد  برگزار و صورت جلسه کاری و تعیین زمان مورد نیاز برای رفع مشکلات با امضاء طرفین تنظیم می گردد.

تکریم و گرامی داشتن مردم در تمامی ادیان و فرهنگ ها جایگاه والایی دارد و تمام بزرگان دین و صاحبان اندیشه بر آن تاکید نموده اند. رعایت حرمت انسان ها بنیادی ترین ارزش نظام اسلامی است. بین رضایت مردم و رضایت خداوند و بین تکریم انسان ها و تکریم خداوند، ارتباط مستقیمی وجود دارد. در جهان بینی اسلامی راه خدا از میان خلق می گذرد یعنی بدون تکریم انسان ها و جلب رضایت آن ها رضایت و بندگی خدا امکان پذیر نیست.

گفتنی است جلسات مذکور در مسجد معجزلر واقع در خیابان استاد جعفری و مسجد جامع روستای اسفهلان  برگزار گردیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :