دکتر داود بهرا شهردار منطقۀ یک کلانشهر تبریز از اجرای عملیات آسفالت ریزی و زیرسازی پروژه ترمینال بزرگ شهری به مساحت ۲۵ هزار متر مربع توسط شهرداری منطقۀ یک تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن؛ طرحهای کلان عمرانی بر اساس نگاه توسعه محور و نیاز سنجی های اساسی بوده و در برخی موارد ماموریتهای خارج از محدوده حوزۀ شهرداری منطقۀ یک به لحاظ توان فنی و اجرائی به این منطقه محول می گردد که سعی بر آن داریم در کنار کارهای عمرانی کلان در سطح حوزه، به اجرائی نمودن این برنامه ها همت گماریم .

وی افزود: از جمله طرحهای محول شده از سوی شهرداری تبریز به این منطقه اجرای بخشی از عملیات عمرانی و همچنین اسفالت ریزی و زیرسازی اساسی محوطه ترمینال جدید الاحداث شهری به مساحت ۲۵ هزار متر مربع میباشد که با هدف خدمت رسانی به همشهریان عزیز وکمک به توسعه ورونق شهری و همچنین زیبائی شهری و خدمت رسانی به مسافرین عزیز انجام می شود.

دکتر بهرا ادامه داد: در همین راستا با بکارگیری تمام توان فنی و مهندسی و اجراء لازم، عملیات اجراء زیرسازی و اساس و همچنین آسفالت ریزی این پروژه عظیم به همت شهرداری منطقۀ یک به مرحلۀ اجرا در آمده است که در حال حاضر عملیات زیرسازی این پروژه در حال اجرا است.

شهردار منطقۀ یک تبریز در پایان گفت:شهرداری منطقۀ یک با تمام توان در اجرائی نمودن سیاستهای عمرانی و خدماتی شهرداری کلانشهر تبریز خواهد کوشید تا سهم عمده ای را در حوزه شهرسازی و عمرانی در سطح حوزه ایفا نماید.

گفتنی است عملیات آسفالت ریزی ترمینال بزرگ شهری بر اساس ماموریتهای محوله و خارج از محدوده منطقۀ یک به لحاظ توان فنی واجرائی به این منطقه واگذار گردیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :