به گزارش تبریزمن، راهیپمایی روز جهانی قدس در تبریز حواشی جالبی همچون اجرای نمایش در قاب مقاومت تا برپایی نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان داشت.

مردم تبریز امروز همزمان با سراسر کشور، هم‌ صدا و یکدل خشم خود را از جنایات اسرائیل در غزه و فلسطین شریف فریاد زدند و تکبیر حمایت خود را از کودکان مظلوم فلسطین به گوش جهانیان رساندند.

مردم روزه دار تبریز از دقایقی پیش از آغاز رسمی مراسم در مبادی اعلام شده ۹ گانه برای راهپیمایی حضور یافتند و با آغاز مراسم در حرکت به سمت میدان انقلاب شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مرگ بر آل سعود، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده و می‌جنگیم می ‌میریم سازش نمی‌پذیریم سر دادند.

بچه های خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی تبریز سرود دسته جمعی در مورد روز قدس و فلسطین اشغالی بر روی سن راهپیمایی خواندند.

کانون فکری کودکان و نوجوانان ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی ایجاد کرده بود که با استقبال کودکان و نوجوانان همراه شده بود.

گروه تواشیح به زبان عربی سرودی را در جایگاه ویژه مراسم ویژه ای برگزار کرد.

مسئولین استان و نمایندگان آذربایجان شرقی و شهر تبریز در مجلس حضور پر رنگی در راهپیمایی امروز حضور داشتند.

پرچم بزرگ جمهوری اسلامی ایران  توسط مردم به حرکت درآمده بود.

صندوق های سیار کمیته امداد امام خمینی(ره) برای کمک به مردم مظلوم فلسطین نیز در خیابان های منتهی به مصلای تبریز قرار دارد.

تبریزی ها در راهپیمایی امروز با شعارهای «روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین» و «فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک ‌کشی از غزه تا یمن» حمایت خود را از مظلومان فلسطین و غزه نشان دادند.

از حاشیه های دیگر راهپیمایی امروز نمایش فرهنگی و هنری شهرداری تبریز بود که درمقابل عمارت شهرداری تبریز تشکیل شده بود.

در راهپیمایی امروز تبریز پیر و جوان، زن و مرد، ورزشکاران، سالمندان با مشت های گره زده با فریاد های رسا حضور یافتند و بار دیگر انزجار خود را از جنایت های رژیم جعلی صهیونیستی نشان دادند.

نیروهای انتظامی، امدادی، هلال احمر و آتش نشانی از ساعت ها قبل از آغاز مراسم در خیابان ها مستقر بودند.

پلاکاردهای ما تا آخر ایستاده‌ایم و مرگ بر آمریکا و اسرائیل در دستان راهپیمایی ‌کنندگان از همه بیشتر به چشم می‌خورد.

همچنین راهپیمایی کنندگان تبریزی پرچم رژیم جعلی اسرائیل را به آتش کشیدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :