به گزارش تبریزمن، شهردار تبریز با تاکید بر این که پیگیری حرکت‌های عمرانی به دور از حواشی و جار و جنجال، مورد توجه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: هدف نهایی در اجرای یک پروژه، تقدیم یک دستاورد عمرانی به شهروندان، در کمترین زمان و بهترین کیفیت است؛ اما این دو شاخص، باید کمترین اختلال را در زندگی روزمره شهروندان داشته باشد.

دکتر صادق نجفی در حاشیه بازدید از دو پروژه عمرانی تقاطع غیرهمسطح گلپارک و پروژه جانبازان، با بیان این مطلب، اضافه کرد: پروژه‌های عمرانی باید طوری مدیریت و هدایت شوند که در محدوده اجرای پروژه شاهد کمترین تزاحم بصری و آلودگی صوتی باشیم؛ به این منظور، اجرای پرشتاب پروژه‌های عمران، باید با کمترین  پیامد ترافیکی همراه باشد.

دکتر نجفی مشارکت و همراهی صمیمانه شهروندان را از عوامل تعیین‌کننده در اجرای پروژه‌های عمرانی سال گذشته عنوان و خاطرنشان کرد: مجریان عمرانی شهرداری باید با در نظر گرفتن این امتیاز مهم و ارزشمند، ساز و کار هدایت پروژه‌ها را در دست گیرند.

وی با ابراز رضایت از پویایی کارگاه‌های عمرانی در‌ جای‌جای شهر اظهار داشت: امروز شاهدیم که اقدامات عمرانی، علی‌رغم برخورداری از وسعت و شتاب چشمگیر، به دور از جار و جنجال و فضاسازی‌های بی‌مورد صورت می‌گیرد؛ این امر در کنار افزایش بازده و صرفه‌جویی و بهینه‌سازی در هزینه‌ها، بر تمرکز مجریان پروژه‌ها خواهد افزود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :