دکتر خلیل ساعی گفت: اجساد جان باختگان حادثه قطار تبریز – مشهد به تهران منتقل شده است تا بررسی های پزشکی قانونی روی آنها انجام شود و سپس به تبریز منتقل شوند.

تبریزمن، سرویس اجتماعی: مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت: از دیروز به همراه هیئتی در سمنان حاضر شده ایم تا امور مربوط به مسافران جان باخته و مصدوم قطار تبریز – مشهد را پیگیری کنیم.

وی سپس با تاکید بر اینکه ۷ نفر از استان جزو مصدومان حادثه تصادف دو قطار مسافربری هستند، ادامه داد: هم اکنون در بیمارستان کوثر سمنان۶ مصدوم از آذربایجان شرقی داریم که حال این مصدومان بستری شده خوب و مساعد است. یک مصدوم هم از استان در بیمارستان ولایت دامغان بستری است.

ساعی همچنین به وضعیت انتقال اجساد جان باختگان اشاره کرد و گفت: تمام اجساد به تهران منتقل شده و بعداز بررسی ها و آزمایشات پزشکی قانونی به تبریز و شهرهای مختلف منتقل خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی در ادامه ابراز داشت: امروز تعدادی از خانواده های جان باختگان به سمنان آمده بودند و استاندار سمنان و تعدادی از مدیران با آنها به گفتگو پرداختند.

وی با بیان اینکه این حادثه تلخ را به عموم مردم کشور و به خصوص استان آذربایجان شرقی تسلیت می گویم، افزود: امیدواریم شاهد کاهش حوادث تلخ این چنینی در کشور باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :