علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران با حضور در نشست خبری پیش از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

به گزارش تبریزمن، منصوریان تبریز اظهار داشت: فردا شاهد یک بازی حساس بین تیم‌های تراکتورسازی با نفت تهران بوده و قهرمان لیگ برتر از دل این بازی مشخص می‌شود. در رقابت‌های امسال قهرمان یا تیم نفت تهران است و یا تراکتورسازی، چراکه بیشترین صدرنشینی را به خود اختصاص داده و اجازه نخواهیم داد که قهرمانی به تیم سپاهان برسد.

منصوریان تصریح کرد: قطعاً یکی از این ۲ تیم قهرمان لیگ برتر خواهد بود و من دوست ندارم جشن قهرمانی در خارج از تبریز گرفته شود و قبل از فضای احساسی که بر بازی فردا حاکم می‌شود احترام خاصی به قطب سوم فوتبال کشور داریم که نشاط خوبی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است و هر جا که بازی می‌کند فضای خوبی را بوجود می‌آورد.

منصوریان در خصوص موقعیت خوبی که در حال حاضر در مربیگری به دست آورد، یادآور شد: “من از فدراسیون فوتبال و شخص کارلوس کی روش خیلی متشکرم که به من مشاوره ها و کمک های خوبی کردند. من حاصل دست رنج کسانی را می دهم که در طول مربیگری مرا یاری دادند. من صرفا به دنبال حاشیه و صحبت نبودم و هر نتیجه ای هم در بازی فردا رقم بخورد خدا را شکر خواهم گفت.”

وی در خصوص شانس قهرمانی تیم تراکتورسازی گفت : اگر توفیق شد تیم جوان من قهرمانی را بدست آورد از هم اکنون از مردم استان و هواداران فهیم این تیم معذرت خواهی می کنم . و اگر تراکتورسازی به این مهم دست یابد از صمیم قلب از هم اکنون تبریک می گویم .

منصوریان در خصوص محرومین و مصدومین تیم خود برای دیدار فردا گفت : دیوید ویکروم را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و عباس بزارد را در این بازی به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت .

وی در خصوص هواداران تیم تراکتورسازی و حضورشان در بازی فردا تصریح کرد: “یار دوازدهم در تیم تراکتورسازی معنا شده است و حتی در خانواده همسری من هم این امر وجود دارد. ما باید قبول کنیم که تراکتور وارد عرصه شده است ولی ما امتحانات خوبی را مقابل تیم های پرتماشاگر پس داده ایم. روی مباحث روحی و روانی بازیکنانمان نیز کار کرده ایم که به هواداران تیم حریف احترام گذاشته و وارد حاشیه خاصی نشوند. من تماشاگران را درک می کنم می دانم که در بعضی مواقع رفتارهای احساسی از خود بروز می دهند که کاملا طبیعی است.

وی در خصوص اینکه لیگ امسال از لحاظ کیفی در چه وضعیتی بوده است، اظهار کرد: لیگ چهاردهم به خاطر با برنامه بودن و نداشتن تعطیلی خارج از برنامه، بسیار خوب و باکیفیت بوده است. البته با مشکلاتی از جمله ورود بازیکنان خارجی بی‌کیفیت به لیگ برتر مواجهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :