به گزارش تبریزمن، جلسه مهم هیئت مدیره دقایقی قبل به اتمام رسید. در این جلسه در خصوص انتخاب سرمربی فصل آینده سرخ پوشان بحث و گفتگو شد که گفته می شود تمامی اعضاء به تمدید قرارداد قلعه نویی رأی داده اند.

حال سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگوی خود با خبرگزاری فارس، صبحت هایی خارج از توافق اعضاء هیئت مدیره زده است.

عباسی در گفتگوی خود گفته است: قلعه‌نویی نیم فصل در تیم ما حضور داشته و از او خواستیم به عنوان گزینه اول برنامه‌هایش و بازیکنانی که موردنیاز است را اعلام کند، اما گزینه‌های دیگری را هم مدنظر داریم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه آیا علی دایی هم گزینه این تیم است عنوان کرد: خیر تا به الان هیچ صحبتی با کسی نشده است.، تنها از قلعه‌نویی که در تیم حضور داشته به طور کتبی درخواست کردیم برنامه بدهد و با توجه به برنامه‌هایش از لحاظ بودجه‌ای هم وضعیت را مشخص کنیم و بازیکنانمان را مورد آنالیز قرار دهیم.

وی در مورد اینکه آیا گزینه خارجی هم مدنظرشان است، گفت: یک مورد گزینه خارجی مدنظرمان است که باید این مسئله را در هیأت مدیره به رأی بگذاریم.

عباسی در مورد اینکه آیا این گزینه سابقه کار در ایران را داشته است، تصریح کرد: بله، او سابقه فعالیت در ایران را داشته است.

حال در ادامه گفتگوی دارا غزنوی عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی را می خوانید که گفته است هفته آینده ۱۶ خرداد قرارداد قلعه نویی تمدید خواهد شد.

دارا غزنوی عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی نیز در خصوص سرمربی فصل بعد تراکتورسازان گفت: از مدیرعامل باشگاه خواستیم با امیر قلعه‌نویی مذاکره کند و برنامه و لیست او برای فصل بعد گرفته شود، ان‌شاءالله هفته آینده و روز ۱۶ خرداد قرارداد این مربی هم تمدید خواهد شد.

نکته جالب این است که دیگر تیم های لیگ برتری سرمربی خود را از روز های گذشته تعیین کرده و در حال یارگیری هستند اما باشگاه تراکتورسازی هنوز در حال مذاکره با سرمربی فصل بعد برای تمدید و گرفتن برنامه و لیست بازیکنان می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :