به گزارش تبریزمن، دربی آذربایجان بین تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ برتر درحالی برگزار خواهد شد که گفته می شود، با توجه به بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام، فرسوده شدن سکو های استادیوم باغشمال و مشکل امنیتی بنیان دیزل، استادیوم اختصاصی تراکتورسازان تنها گزینه احتمالی برگزاری این دیدار است.

در چند روز گذشته صحبت های مختلفی در خصوص محل برگزاری دربی آذربایجان صورت گرفته است. که جدید ترین و مهم ترین آن اظهار نظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی است. وی در بخشی از صحبت های خود در خصوص محل برگزاری دربی به خبرنگاران گفت: حاضریم در ورزشگاه اختصاصی تراکتور دربی تبریز را برگزار کنیم.

جمشید نظمی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در مصاحبه اخیر خود با یکی از سایت ها، گفته است: امروز هم ما در حال اصلاح و ترمیم زمین ورزشگاه یادگار هستیم و درست نیست که مستاجر بیاید و بگوید که فلان کار و بهمان کار را برای ما کنید. آنها باید خودشان برای خودشان درباره محل برگزاری دربی تصمیم بگیرند و این اصلا به ما ربطی پیدا نمی کند.

از هیأت فوتبال نیز خبر می رسد، همچنان مذاکرات با مسئولین دو باشگاه و سازمان لیگ ادامه دارد و نتیجه نهایی امروز یا فردا مشخص خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :