به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی که از همان ابتدای فصل شایعه جدایی‌اش از تیم تراکتورسازی به گوش می‌رسید، پس از دیدار این تیم مقابل استقلال اهواز و پایان نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، این اخبار رنگ واقعیت به خود گرفته است.

وی که این روزها در وضعیتی نامعلوم به سر می‌برد، در نیم فصل خدمت مقدس سربازی خود را به اتمام می‌رساند و پس‌ازآن بازیکن آزاد محسوب می‌شود که می‌تواند به تیم دیگری بپیوندد.

رحمانی در مصاحبه اخیر خود در این خصوص گفته است:

سربازی من در نیم فصل به اتمام می‌رسد و بعدازآن می‌توانم در مورد آینده تصمیم‌گیری کنم.من ۱۰ ماه کسری خدمت گرفته‌ام و این کسری خدمت در حال حاضر در دست من است ولی من تابع قانون هستم و هر چه آنان بگویند قبول می‌کنم که باید از سردار کمالی هم نهایت تشکر را داشته باشم.

من با دستور سردار کمالی و برای خاطر احترام به نظام مقدس جمهوری اسلامی به خدمت سربازی آمده‌ام اما به دلیل اینکه ٢ بار از دادگاه نیز تبرئه شده بودم، هنوز هم معتقدم پرونده‌ام هیچ مشکلی نداشت و در حال حاضر نیز همه مدارک آن موجود است.من تمامی مدارکم در حال حاضر کامل هست.

همچنین وی در مصاحبه ای دیگر، در خصوص وضعیت بد مالی اظهار کرد:

از وضعیت فعلی خسته شده ام. از نظر مالی دو سال است که با مشکل مواجه می باشم و هیچ دریافتی خاصی نداشته ام. من ده ماه کسر  خدمت شاملم شده و در نظر دارم با موافقت مسئولین تیم تراکتورسازی در نیم فصل از این تیم جدا شوم.از چند تیم لیگ برتری و چند تیم خارجی پیشنهاداتی دارم که باید آنها را بررسی کنم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :