به گزارش تبریزمن،  غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در گفتگویی درخصوص موضوع بازیکنان سرباز گسترش فولاد در تراکتورسازی گفت: کِش پیدا کردن مساله ای که کاملا واضح و منطقی بوده و راهکار مناسب نیز تدارک دیده شده است، واقعا جای تعجب دارد. نمی دانم چرا وقتی صحبت از تعامل پیش می آید، تفکرات و استدلال ها یکطرفه است و متاسفانه کمتر توجهی به شرایط گسترش فولاد صورت می گیرد.

سمندر با اشاره به مذاکرات صورت گرفته بین عباسی با مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت: آقای زنوزی در راستای تعامل دو باشگاه، با حضور سعید آقایی و سامان نریمان جهان تا پایان فصل موافقت نمودند و تنها شرط تمدید قرار داد به نسبت این مدت نیم فصل را مقرر نمودند ولی این دو بازیکن از تحقق این موضوع امتناع کردند و به همین دلیل، زمینه اجرای توافق حاصل شده بین آقای زنوزی و عباسی فعلا فراهم نشده است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با تاکید بر اینکه درصورت حضور نریمان جهان در گسترش فولاد، شرایط و فرصت برای بروز پتانسل‌های این بازیکن مساعدتر است افزود: با تمامی این اوصاف امیدوارم، شرایط و نیازهای تیم گسترش فولاد نیز مدنظر باشد و همانگونه که اشاره شد، توقع عمومی، بر تعامل دوطرفه از سوی تیم های همشهری، قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیاز گسترش فولاد به سامان نریمان بیشتر از تراکتورسازی است، افزود: علاوه بر این، با توجه به قرارداد، یکساله نریمان جهان با گسترش فولاد، حضور دو نیم فصل در دو تیم، چندان منطقی و حرفه‌ای به نظر نمی رسد. با این حال، تصمیم گیری نهایی در این خصوص با آقای زنوزی خواهد بود.

همچنین سرمربی گسترش فولاد در گفتگویی با کاپ، با اشاره به وضع نهایی سامان نریمان جهان و سعید آقایی خاطرنشان کرد: مجموعه باشگاه گسترش فولاد بنای خود را در سال های گذشته و همین حالا روی کمک به تراکتورسازی گذاشته است. امسال هم قطعا دنبال این بوده و هستیم. سامان و سعید هر دو بازیکنان ارزشمندی هستند و هر مربی دوست دارد آنها را در اختیار داشته باشد. با این وجود در جلساتی که با خود این بازیکنان و مدیران تراکتورسازی برگزار کردیم مالک باشگاه گسترش فولاد نظر نهایی اش بر این بود که با نیت کمک به تراکتورسازی اگر این دو بازیکن قرارداد خود را با ما تمدید کنند می توانند تا پایان فصل در خدمت تراکتورسازی باشند. از سوی دیگر همین حالا که آنها در ترکیب تراکتور حضور دارند با رضایت آقای زنوزی بوده است. پس باشگاه ما برادری خود را ثابت کرده است.

کمالوند ادامه داد: من به عنوان سرمربی سیاست های مالک و مدیران باشگاه گسترش فولاد را ابلاغ می کنم و سیاست باشگاه ما این بوده که فقط در صورت تمدید قرارداد نریمان جهان و آقایی تا پایان فصل در تراکتورسازی بمانند. حالا که این دو بازیکن تمایلی به تمدید قرارداد با گسترش فولاد ندارند در زمان نقل و انتقالات به تیم ما برخواهند گشت مگر اینکه تا آن زمان اتفاق جدیدی رخ دهد. تاکید می کنم ما هر کاری از دستمان بر می آمده برای کمک به تراکتورسازی انجام دادیم اما دیگر از حدی که رد می شود باید منافع باشگاه خودمان را هم در نظر بگیریم.

با این وجود این احتمال وجود دارد که در صورت عدم توافق طرفین، سعید آقایی و سامان نریمان جهان از بازیکنان بومی و تأثرگذار تراکتورسازی از این تیم جدا شده و به تیم گسترش فولاد بازگردند.

پیش از این نیز فرید بهزاد کریمی که برای سپری کردن خدمت سربازی خود به تراکتورسازی آمده بود، بعد از اتمام سربازیش به صبای قم که با آن باشگاه قرارداد داشت برگشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :