به گزارش تبریزمن، طبق آخرین اخبار شنیده شده گفته می شود مهرداد طهماسبی سنگربان دوم پرشور ها از شرایط کنونی خود راضی نیست و قصد دارد از این تیم جدا شود.

طهماسبی

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در واکنش به این خبر گفته است:

طهماسبی یکی از بازیکنان خوب و از دوستان ما است، ما دوست نداریم او از جمع ما جدا شود و می‌خواهیم او را حفظ کنیم، البته او دوست دارد از تیم جدا شود ولی ما روی این بازیکن حساب کردیم و تا جایگزینی نگیریم، نمی‌توانیم اجازه جدایی بدهیم.

مهرداد طهماسبی در گفتگوی اخیر خود در این خصوص که در سال های اخیر همیشه جزو دروازه بانان فیکس تیم و تیم سابقش بوده در مورد اینکه نیمکت نشینی در تراکتور اذیتش نمی کند؟ گفته است:

با توجه به شرایط اول فصل قرار نبود که من بیرون بشینم اما به هر حال تصمیم تونی بود خدا را صدهزار مرتبه شکر که اخباری خوب کار کرد و به تیم ما کمک می کند ولی قرار نبود با من اینگونه برخورد شود چون اول فصل به من  گفتند تو را به عنوان گلر یک گرفته ایم اما اینجا آمدم به من بازی ندادند. البته اخباری هم خوب کار کرد. به هر حال من با تیمم قرارداد دارم و آدمی نیستم که دنبال حاشیه و جوسازی باشم.

همچنین در چند روز گذشته، خبری مبنی بر لیست فولاد خوزستان برای نیم فصل دوم منتشر شد. هر چند که حدس نام آنها چندان سخت نیست اما فعلا لیستی در این مورد به باشگاه داده نشده اما در طرف مقابل نام ۴ بازیکن مورد نظر باشگاه که قرار است جذب شوند، به گونه‌ای لو رفته.

طهماسبی1

گفته می‌شود در این میان، نام مهرداد طهماسبی دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز به چشم می‌خورد. از آنجا که طهماسبی با وجود محمدرضا اخباری در تراکتور، فرصت کمی برای حضور در دروازه پیدا می‌کند، به دنبال یک تیم جدید است تا بتواند آنجا راحت‌تر باشد و بازی کند.

بر این اساس فولادی‌ها که از دروازه‌بان‌های خود راضی نیستند و البته تنها تیمی هستند که دروازه‌بان سوم ندارد، به دنبال جذب طهماسبی هستند تا بتوانند او را درون دروازه قرار دهند و مشکل را حل کنند. به این ترتیب علیرضا سلیمی دروازه‌بان دوم و مهرداد بشاگردی دروازه‌بان سوم تیم خواهد شد. البته اگر بشاگردی جزو نفرات خروجی قرار نگیرد.

همچنین گفته می شود با توجه به احتمال جدایی سوشا مکانی از پرسپولیس، مسئولان و کادر فنی این باشگاه مذاکرات خود را با مهرداد طهماسبی دروازه بان تراکتورسازان آغاز کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :