به گزارش تبریزمن، بعد از اتمام دیدار ملوان بندرانزلی – تراکتورسازی این خبر در انزلی مطرح شد که تراکتورسازان نباید از سامان نریمان‌جهان و سعید آقایی استفاده می‌کردند. تاریخ خدمت سربازی این دو بازیکن با تراکتورسازی به پایان رسیده و این در حالی است که آنها یا باید با تیم تبریزی قرارداد جدید امضا می‌کردند یا اینکه به تیم قبلی‌شان یعنی گسترش فولاد برمی‌گشتند.

به همین خاطر ملوانی‌ها قصد دارند از باشگاه تراکتورسازی شکایت کند تا شاید نتیجه بازی امروز آنها (شکست یک بر صفر مقابل سرخپوشان تبریزی) برگردد.

در همین راستا کاظم شهریاری در گفتگو با تبریزمن، در واکنش به انتشار این خبر به تبریزمن، گفت: ظاهرا مسئولین ملوان از این باخت ناراحت هستند و فشار زیادی روی آنها می باشد چرا که حضور و بازی کردن نریمان جهان و سعید آقایی در تراکتورسازی بلامانع است و آنها تا نیم فصل در این تیم خواهند بود.

وی ادامه داد: تا پایان نیم فصل مسابقات توافقات صورت گرفته است و آنها بازیکن ما هستند. بحثی که بین ما و گسترش فولاد وجود دارد مذاکره برای نیم فصل دوم است و هواداران نگران نباشند و کسب این سه امتیاز را به آنها تبریک می گویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :