به گزارش تبریزمن، عباسی درباره اینکه مشکل برخی بازیکنان سرباز این تیم حل شد تا اردوی ترکیه تراکتورسازی برگزار شود، گفت: این مشکل حل خواهد شد. بحث این بازیکنان هم مانند بقیه سربازهاست. در حال حاضر محمدرضا اخباری دائماً با تیم ملی و تیم امید در اردو حضور دارد و به کشورهای مختلف می‌رود.

وی ادامه داد: شاهین ثاقبی همین‌طور و سایر بازیکنان سرباز هم مشکلی برای خروج از کشور ندارند. مشکل این بازیکنان هم تا حدود زیادی حل شده و اگر لجبازی عربستانی‌ها حل شود، حداقل سه بازی خارج از کشور داریم و می‌توانیم برای لیگ قهرمانان آسیا از آنها استفاده کنیم. وقتی چنین مسائلی پیش می‌آید و بحث اقتدار ملی است، ما ایرانی‌ها نشان داده‌ایم که دست در دست هم و یک‌صدا هستیم، همان‌طور که در بازی پرسپولیس با تیم عربستانی رنگ‌ها معنا نداشت و ۱۰۰ هزار هوادار ایرانی در ورزشگاه حاضر شدند.

شنیده می شود مشکل سرباز ها هنوز حل نشده است ولی با این حال مسئولین باشگاه نا امید نشده و همچنان پیگیر موضوع هستند. گفته می شود در صورت عدم حل شدن خروج سرباز ها، سرخ پوشان فکر سفر به اردوی کیش را خواهند کرد تا بتوانند پیش از آغاز فصل به هماهنگی فنی و آمادگی بدنی برسند و با توجه به اینکه تعدادی از تیم های لیگ برتری و دسته یکی در کیش اردو زده اند این احتمال قوت می گیرد تا تراکتوری ها بتوانند بازی های دوستانه ای برگزار کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :