دو تیم تربیت یزد و آلومینیوم هرمزگان در آستانه کناره گیری از رقابتهای لیگ یک قرار گرفته اند.

به گزارش تبریزمن، مشکل منابع مالی باعث شده بازیکنان این دو تیم تمرینات را تعطیل کنند . به دو خبری که از این دو باشگاه مخابره شده توجه کنید :

تعطیلی تمرینات فولاد یزد

پس از آنکه مسوولان استان یزد از اجازه انتقال امتیاز لیگ یک باشگاه فولاد یزد ممانعت و در این راستا مبلغی حدود دو میلیارد تومان به این باشگاه ضرر وارد کردند ، تمرینات این تیم از سه شنبه گذشته بواسطه عدم حمایت مسوولان استان به تعطیلی انجامیده است و به احتمال زیاد این تیم در مقابل تیم صنعت نفت آبادان بازی نخواهد کرد.این در حالیست که در روزهای اخیردیگر تیم استان یزد یعنی تیم تربیت یزد بواسطه عدم اعلام أسامی تیم از لیگ دسته دو کنار گذاشته شده است.

احتمال کناره گیری آلومینیومی ها

کارخانه آلومینیوم هرمزگان از دولتی به خصوصی تبدیل خواهد شد . اما در شرایط بینابینی فعلی و درشرایطی که دادگستری جلوی انتقال را فعلا گرفته، سرپرست موقت کارخانه هیچ چکی را نمیتواند امضا کند. به همین دلیل اگر ظرف هفته آینده منابع مالی تأمین نشود احتمال کناره گیری تیم آلومینیوم هرمزگان از لیگ یک وجود دارد . تمرینات تیم فعلا تعطیل است و احتمال دارد این هفته بازیکنان بازی مقابل پیکان را انجام بدهند ولی اگر تا آخر این هفته منابع مالی تهیه نشود ، آنها به احتمال زیاد از لیگ دسته یک کناره گیری خواهند کرد .

تیم ماشین سازی در مقابل دو تیم فولاد یزد و آلومینیوم به پیروزی رسیده است و احتمال دارد با کناره گیری این دو تیم امتیازات کسب شده نیز حذف شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :