سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: همانند همه بازیها در دیدار فردا هم تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم اما من احتیاجی به نتیجه این دیدار ندارم.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیورا در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس، اظهار کرد: پرسپولیس شروع خوبی در این فصل نداشته اما بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و صددرصد برای ما مشکل ساز خواهد بود. ما می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم و با اعتماد به نفس بالا کارمان را انجام خواهیم داد و سعی می‌کنیم با جنگندگی از عهده بازی فردا بر بیاییم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: همه بازی‌ها برای من مهم هستند، هر دو تیم تغییرات زیادی داشتند و ما می‌توانیم با استفاده از روحیه‌ای که بعد از برد مقابل صبا کسب کرده‌ایم، با اعتماد به نفس بالا کار کنیم.

وی با اشاره به احتمال جدایی برخی از سربازها در نیم‌فصل خاطرنشان کرد: من تمام تمرکزم را بر روی دیدار فردا گذاشته‌ام اما کسی که باید این مشکلات را حل کند فردی است که سیاست‌های باشگاه را تعیین می‌کند.

تونی

سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد:‌ حل این مشکلات بر عهده باشگاه است و آنان باید این موضوع را از قبل در نظر می‌گرفتند، احتمال دارد سعید آقایی به زودی و حتی قبل از نیم‌فصل نیز از ما جدا شود.

اولیویرا درباره تاکتیک تیمش برای بازی فردا گفت: ما نسبت به هر بازی آنالیز متفاوتی را داریم و برنامه‌ریزی دیگری را می‌کنیم. پرسپولیس در ته جدول قرار دارد اما از وجود بازیکنانی بهره‌مند است که در میانه میدان خوب بازی می‌کنند و می‌توانند از کناره‌ها نیز برای ما خطرساز باشند. سعی می‌کنیم نقاط قوت آنان را مهار کرده و اجازه نفوذ به تیم پرسپولیس را ندهیم.

وی در خصوص احتمال برکناری هر دو مربی در صورت ناکامی در دیدار فردا و همچنین تقابلش با برانکو هم بیان داشت: برانکو سرمربی تیم ملی ایران بوده و فکر می‌کنم به همین دلیل جامعه فوتبال ایران احترام زیادی به وی قائل هستند. امیدوارم تیم من برنده دیدار فردا باشد اما با این حال من پس از این بازی به پرتغال می‌روم و کارهایی دارم که باید انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به بیماری همسرش بیان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس به پرتغال می‌روم و کارهایی دارم که باید در پرتغال حل کنم.

اولیویرا خطاب به تماشاگران تیمش،‌گفت: ما در طول این فصل فقط در یک بازی مقابل گسترش فولاد تقریبا خوب بودیم و در دیگر بازی‌ها نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. به همین دلیل به تماشاگران‌مان بدهکاریم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا دین‌مان را به مردم ادا کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :