شهردار منطقه دو تبریز از احداث مسیر دو بانده ۲۴ متری میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر، طی چند روز آینده خبر داد.

به گزارش تبریزمن، رسول موسائی افزود: در راستای پاسخ دهی مناسب به اهالی و ساکنین کوی الهی پرست و شهرک رجائی شهر، این منطقه عملیات تملک واحدهای واقع در مسیر را به اتمام رسانده و با توجه به اینکه مسیر میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر از جمله مسیرهای مصوب طرح تفصیلی منطقه دو است، طی چند روز آینده عملیات احداث آن را آغاز می کند.

     شهردار منطقه دو رفع آزار و اذیت شهروندان و حل مشکلات و معضلات محل بنا به درخواست اهالی ساکن در مسیر مذکور را از اهداف دیگر احداث خیابان دو بانده ۲۴ متری الهی پرست به رجائی شهر دانسته و افزود: عملیات اجرائی این مسیر که طی چند روز آینده بطول ۳۰۰ متر در هر دو سوی کانال الهی پرست آغاز می شود، علاوه بر رفع مشکلات اهالی و ساکنین، موجبات سهولت تردد شهروندان را فراهم آورده و به خاطر همجواری با هتل شهریار با ساماندهی و بهسازی محل از مخدوش شدن چهره شهری نیز جلوگیری خواهد کرد.

     شایان ذکر است: در بازدید اخیر موسائی از محل احداث این مسیر، وی بر لزوم اجرای سریع پروژه ۲۴ متری میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر تاکید کرد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :