شهرداری منطقه ۴ تبریز به منظور سهولت دستیابی شهروندان این منطقه به امکانات و فضاهای ورزشی احداث استادیوم ۵ هزار نفری را در دست اجراء دارد .

به گزارش تبریزمن، قادر امامی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این منطقه جزو یکی از مناطق کم برخوردار شهر تبریز بوده که توسعه مراکز فرهنگی و ورزشی در آن ضروری است، به همین منظور و در راستای مرتفع ساختن پاره ای از نیازهای فرهنگی و ورزشی، شهرداری منطقه احداث استادیوم ۵ هزار نفری الغدیر را در دست اجراء دارد .

امامی در خصوص مشخصات فنی استادیوم الغدیر گفت : هدف از احداث این مرکز توسعه مراکز ورزشی جهت استفاده جوانان منطقه از یک محیط سالم ورزشی و آموزشی می باشد که این استادیوم دارای زمین چمن طبیعی ، سکوهای فولادی با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر ، ساختمان رخت کن در دو طبقه ، یک باب سرویس بهداشتی ، چندین زمین بازی بستکبال و والیبال در اطراف ورزشگاه و همچنین مجهز به پارکینگ می باشد .

وی در ادامه با اشاره به احداث و بهره برداری از ۲ سالن ورزشی در سال ۹۳ توسط این شهرداری اظهار داشت: به منظور توسعه و گسترش مراکز ورزشی و فرهنگی در سال ۹۳  ۲ باب سالن ورزشی در محلات بهار و بلوار معلم به همت شهرداری منطقه ۴ در سطح منطقه به بهره برداری رسید که مورد استقبال شهروندان منطقه واقع شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :