بعد ازانتشار خبری از سوی تبریزمن در مورد اخبار غیر رسمی از تغییرات در شهردار کلانشهر تبریز امروز شهردار تبریز با صدور احکام ۱۰ گانه ای تغییر و تحولات در بدنه مدیریت شهری تبریز را کلید زد.


به گزارش تبریزمن، به نقل از شهریار،  دکتر صادق نجفی صبح امروز با صدور احکامی، مدیران تعدادی از مناطق و سازمانهای شهرداری تبریز را منصوب کرد.

دکتر نجفی در راستای جابجایی مسئولیت ها و به منظور چابک سازی ساختار مدیریتی در شهرداری تبریز، با صدور احکام جداگانه ای تغییراتی را در راس مدیران برخی مناطق و سازمانهای شهرداری تبریز انجام داد.
بر اساس حکم شهردار کلانشهر تبریز مهدی یوسفی به عنوان شهردار منطقه یک تبریز، فرهاد روشنی شهردار منطقه ۳، سیاوش مکانی شهردار منطقه ۶، فیروز آذری فر شهردار منطقه ۱۱و محمد علی مولاخواه اصل شهردار منطقه ۱۲ تبریز منصوب شدند.

همچنین شهردار تبریز طی احکامی علی فرخی را به سمت مدیرعاملی سازمان زیباسازی ، حسین اکبری را به سمت مشاور شهردار تبریز، ایمان غنی زاده را به سمت سرپرست سازمان عمران و اکبر امجدی را به عنوان قائم مقام سازمان فضای سبز و پارکهای شهرداری تبریز تعیین کرد.

همچنین طی حکمی از سوی دکتر صادق نجفی شهرداری تبریز ، محمد حسین اسحقی به عنوان مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز معرفی گردید .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :