فرمانده سپاه عاشورا گفت: احیای روحیه توحیدی و مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی راهکار پیروزی بر دشمنان است.

به گزارش تبریزمن، سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا امشب در یادواره شهدای خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌شرقی گفت: بازتولید روحیه توحیدی و مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و راهکار شکست دشمنان است.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد ضرورت حفظ هوشیاری و بصیرت در مقابل دشمنان ابراز داشت: امروز انقلابی بودن و انقلابی ماندن مهمترین چالش ماست و انقلابی‌های دیروز باید همچنان انقلابی بمانند و انقلابی بودن را به نسل‌های امروزی منتقل کنند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس جبهه انقلابی‌گری را در تقابل کامل با جبهه اشرافی‌گری عنوان کرد و افزود: دشمنان اگرچه در رویارویی با نظام مقدس اسلامی درمانده شدند اما همچنان به روزنه‌هایی برای نفوذ چشم دوخته‌اند که ترویج جبهه اشرافی‌گرایی یکی از این روزنه‌هاست.

کریمیان خاطرنشان کرد: همه کشورها به عوامل برتری‌ساز در برابر کشورهای دیگر اهمیت می‌دهند و در جامعه ما، عامل برتری و ظفرمندی، روحیه عاشورایی و شهادت‌طلبی است.

گفتنی است در این یادواره برنامه‌های مختلفی اجرا شد و قرائت نوشته دختر شهید عباس عبدالهی شهید مدافع حرم، حاضران در مجلس را منقلب کرد و در ادامه از ۳۴ خانواده شهید کمیته امداد استان تجلیل به عمل آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :