۹۰۰واحد تولیدی وصنعتی راکد آذربایجان شرقی امسال با پرداخت تسهیلات به چرخه تولید برگشته اند.

به گزارش تبریزمن، استاندار آذربایجان شرقی گفت:۴۵۰واحد از این واحدهای تولید با استفاده از تسهیلات سرمایه در گردش و بقیه از طریق تسهیلات بانکی توانسته اند فعالیت را از نو شروع کنند.

جبارزاده افزود : برای ۴۵۰واحد از محل تسهیلات سرمایه در گردش ۳هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی عمده مشکل واحدهای تولیدی وصنعتی راکد در استان را در نبود سرمایه در گردش ،مشکل بانکی ،مشکل مدیریتی و هزینه های آب ،برق وگاز وتلفن دانست وگفت: با کمک خود واحدهای تولیدی وحضور در محل این واحدها مشکلات آنها از نزدیک بررسی وبرای رفع موانع آنها در شهرستانها تصمیم گیری می شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بخص خصوصی در ایجاد بازار کسب  وکار بر رفع موانع تولید تاکید کرد و افزود: دولت با تمام توان از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت می کند.

جبارزاده حل مشکلات بخش تولید را وظیفه اصلی همه مسوولان ذکر کرد و گفت: تا رفع تمامی موانع تولید در کنار تولیدکنندگان هستیم.

وی با بیان این که واحدهای تولیدی سنگرهای مقدس انقلاب هستند، افزود: رونق تولید برای عزت و عظمت انقلاب و خدمت به مردم است و کمک به بخش تولید سعادتی است که نصیب ما شده است و شکرگزار آن هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر احیای واحدهای تولیدی راکد با اولویت واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی، بازاریابی و تضمین فروش محصولات تولیدی این واحدها را پیش‌نیاز این سیاست مهم ذکر کرد و گفت: توسعه شهرک‌های صنعتی به ویژه شهرک سرمایه‌گذاری خارجی یکی از اولویت‌های اجتناب‌ناپذیر استان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :