به گزارش تبریزمن، بهادر عبدی بازیکن تیم فوتبال راه‌آهن تهران بعد از تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی و کسب یک امتیاز حساس توسط راه آهن در تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت:در نیمه اول بازی شرایط خوبی نداشتیم و تیم تراکتورسازی بهتر از ما عمل کرد. با این حال در نیمه دوم موفق شدیم طبق گفته‌های سرمربی تیم عمل و بازی بسیار خوبی را نمایش دهیم و تراکتور را زیر فشار بگذاریم.

بازیکن تیم راه آهن افزود: تیم ما در ۴۵ دقیقه دوم بازی موقعیت‌های زیادی را ایجاد کرد و اگر با دقت بالا از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم می‌توانستیم نتیجه گرفته و بازی را به نفع خود به پایان برسانیم که نشد و درنهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

عبدی در ادامه گفت: با نمایشی که داشتیم تیم تراکتورسازی نتوانست زیاد ما را زیر فشار بگذارد و اگر دروازه‌بان تراکتور نبود شاید ما با چند گل این تیم را شکست می دادیم.

وی تصریح کرد: تیم تراکتورسازی امسال بازیکنان خوبی را در ترکیب خود دارد. با بازیکنانی که امسال توسط تراکتورسازی جذب شده اند این تیم در ادامه فصل و در طول لیگ یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود و حریفان خود را زیر فشار خواهد گذاشت.

عبدی در خاتمه با آرزوی موفقیت برای تراکتورسازی تاکید کرد: امیدوارم در ادامه لیگ هم‌بازی‌های خوبی را نمایش دهیم و نسبت به سال قبل تیم بهتری را در لیگ داشته باشیم.

عبدی

————————————

بررسی پایگاه های خبری تحلیلی برتر آذربایجان:

ده سایت برتر خبری استان را بهتر بشناسیم + اطلاعات فنی

———————————

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :