دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل : متهم به قتل پزشک اردبیلی اقرار کرد/ اخبار رسانه های مجازی کذب است

ناصر عتباتی روز پنج شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دکتر اصغر پیرزاده فوق تخصص انکولوژی و سرطان ساعت ۱۱ صبح امروز با استفاده از سلاح سرد (کارد آشپزخانه) به قتل رسیده است. وی با خودروی شخصی خود و به دعوت قاتل که جوانی حدودا ۲۳ ساله است، به منزل وی مراجعه کرده و به قتل رسید و متهم به جرم خود اعتراف کرده است. ماموران نیروی انتظامی پس از اطلاع از موضوع نسبت به شناسایی خودروی مقتول در مقابل محل وقوع جرم اقدام و قاتل را دستگیر کردند. بر اساس تحقیقاتی که تا کنون به عمل آمده و برخلاف آنچه در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده، هیچ گونه رابطه بیمار و پزشک بین قاتل و مقتول وجود نداشته است.  تحقیقات تکمیلی از جمله در زمینه انگیزه وقوع این جرم هم اکنون توسط پلیس آگاهی اردبیل و دادستانی ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل با تسلیت به خانواده متوفی و جامعه پزشکی اطمینان خاطر داد که این موضوع با جدیت و حساسیت تمام در سریعترین زمان ممکن رسیدگی می شود.

عتباتی اظهار کرد: اخباری که تاکنون در زمینه وقوع این قتل و انگیزه های قاتل در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده صحت ندارد و اصحاب رسانه و خبرگزاری ها در انتشار اخبار باید نهایت دقت را داشته و رعایت قانون و اخلاق حرفه ای را مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایرنا ، وقوع این جنایت انعکاس وسیعی در شبکه های مجازی داشته و شایعات بی شماری در این زمینه در حال انتشار می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :