به گزارش تبریزمن، “علی صالح پناهی” سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص دلایل تغییر مکان استادیوم بازی دو تیم شهرداری و گل گهرسیرجان گفت: با توجه به اینکه آخرین بازی خود در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور را انجام خواهیم داد و این دیدار نیز از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، احتمال دادیم هواداران زیادی برای تماشای بازی و حمایت تیم فوتبال شهرداری به استادیوم بیایند، به همین دلیل صحبتی با مسئولین باشگاه گسترش فولاد انجام دادیم که جا دارد تشکر ویژه ای از آنها داشته باشیم و مقرر شد بازی دو تیم در استادیوم بنیان دیزل انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا استادیوم تختی را برای این مسابقه در نظر نگرفته اید، اینچنین توضیح داد: با توجه به اینکه استادیوم تختی برای این بازی مناسب نبود، استادیوم بنیان دیزل را انتخاب کردیم.

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز در پاسخ به این سوال که باشگاه شهرداری، برای ایاب و ذهاب و حضور راحت هواداران در بنیان دیزل چه تدابیری اندیشیده است، گفت: چند دستگاه اتوبوس در نظر گرفته ایم تا هواداران را از جلوی باشگاه شهرداری، در خیابان ورزش برداشته و سمت بنیان دیزل منتقل کنند. همچنین بعد از پایان بازی نیز هواداران حاضر را به خیابان ورزش بازگرداند.

وی در این خصوص که آیا این اتوبوس ها در دیگر مناطق شهر نیز حضور خواهند داشت یا نه و آیا ایاب و ذهاب هواداران رایگان بوده و اتوبوس به تعداد کافی وجود خواهد داشت افزود: در جلسه ای که فردا در باشگاه خواهیم داشت مشخص می شود که در سایر مناطق شهر اتوبوس ها حضور خواهند داشت یا نه، بله حمل و نقل هواداران از خیابان ورزش به استادیوم و بازگرداندن آنها از بنیان دیزل به خیابان ورزش رایگان خواهد بود. در پاسخ به سوال دیگری که داشتید باید بگویم طبق تمهیداتی که باشگاه انجام داده است، اتوبوس ها به قدری خواهند بود که پاسخ گوی هواداران عزیز باشد.

صالح پناهی در پاسخ به این سوال که، بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز در این فصل روی جمن مصنوعی تمرین کرده اند و تیم گل گهر سیرجان نیز روی چمن طبیعی تمرین داشته است، بهتر نبود بازی در چمن مصنوعی برگزار شود، گفت:در طول هفته سه الی چهار جلسه تمرینی بر روی چمن طبیعی انجام می شد و تمرینات تیم برای این بازی نیز در بنیان دیزل انجام می شود، بازی های خارج از خانه نیز بیشتر روی چمن طبیعی بود، مطمئن باشید بازی تماشاگر پسندی را از سوی بازیکنان شاهد خواهید بود.

وی در خصوص شرایط تیم برای بازی روز سه شنبه با تیم گل گهرسیرجان ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان از روحیه مضاعفی برخوردار هستند. برای این بازی مصدوم و محرومی نداریم. کادر فنی و بازیکنان مصمم به پیروزی در این مسابقه هستند. امیدواریم با حضور و حمایت پرتعداد هواداران خود بتوانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم. بازی روز سه شنبه تنها برای شهرداری نیست بلکه برای نگاهداشتن تک سهمیه آذربایجان در لیگ دسته یک می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :