رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اختصاص اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد ریالی برای بیمارستان هزار تختخوابی تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، محمدحسین صومی از آغاز عملیات اجرایی ۸۶ پروژه بهداشت و درمان در استان با اعتبار ۱۰۰۰ میلیارد ریالی در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این پروژه ها بزرودی عملیاتی شده که نهایتاً در هفته دولت و دهه فجر سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت بخوبی پیش می رود، افزود: پزشکان همگام با سایر کشور خدمات ارائه شده مراکز بهداشت و درمان شهری و روستایی شهرستان اهر در راستای طرح تحول سلامت همگانی عملکرد خوبی داشته اند.

صومی به تجهیز بیمارستان ها و اورژانس های آذربایجان شرقی امکانات جدید اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه بیمارستان ها و اورژانس ها تجهیز شده است شاهد افزایش رضایتمندی مردم از سیستم درمانی و بهداشتی استان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه داد: همچنین طی سال جاری فضاها و طرح های مورد نیاز در بیمارستان باقرالعلوم اهر که آغاز نشده شروع می شود و پروژه های درحال انجام تسریع خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری مهر، صومی همچنین از اختصاص اعتبار ۵۵ میلیارد ریالی به پروژه‌های عمرانی شبکه بهداشت شهرستان اهر خبر داد و گفت: برای پروژه های عمرانی شبکه بهداشت اهر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی وزارت بهداشت و طبق هماهنگی های انجام شده ۲ میلیارد تومان نیز از محل ماده ۱۸۰ اختصاص می یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :