مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اختصاص ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برای مراسم روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش تبریزمن، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر گفت: با اختصاص این تعداد اتوبوس به مراسم، امیدواریم اتوبوسهای مورد نیاز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تامین گردد.

وی افزود: در راستای بهره مندی شهروندان و راهپیمایان  روز جهانی قدس، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با برنامه ریزی انجام داده تعداد ۱۲۰ دستگاه اتوبوس برای مراسم راهپیمایی و در جهت تامین وسیله ایاب و ذهاب  مورد نیاز مساجد و ارگانهای معرفی شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای ذیربط ازطریق واحد گشت این شرکت تامین و این اتوبوسها تا پایان مراسم در اختیار نهادهای درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به اجرای طرح محدوده ترافیکی افزود: خدمات رسانی اتوبوسهای سامانه تندرو از ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه تا ۱۲/۳۰ دقیقه حد فاصل میدان شهید بهشتی تا میدان قونقا و بالعکس در این مسیر متوقف و اتوبوسهای BRT از میدان بسیج تا میدان شهید بهشتی و از میدان راه آهن تا میدان قونقا خدمات خود را ارائه خواهند نمود.

فیروزیان تصریح نمود: بعد از اتمام مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و در صورت مجوز عبور اتوبوسها از سوی پلیس راهنمایی رانندگی سریعا” اتوبوسهای تندرو مجددا در مسیر اصلی ارائه خدمات خواهند داد.

وی در پایان تاکید کرد :در کنار اجرای مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تمامی خطوط شهری و حومه طبق برنامه ریزی انجام یافته  کماکان خدمات رسانی خود را ادامه  خواهند نمود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :