مدیرعامل شرکت  واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه باگرامیداشت  فرارسیدن ماه رجب  از خدمات رسانی گسترده این شرکت در یوم الرغائب (نخستین پنجشنبه ماه رجب) خبرداد .

به گزارش تبریزمن، فیروزیان مدیرعامل اتوبوسرانی شهر با اعلام این  مطلب گفت: با برنامه ریزی و ساماندهی مناسب و تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب  ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت به گلزار شهدای وادی رحمت و سایر آرامستانهای شهر و همچنین با نظارت و کنترل عوامل اجرایی و گشتهای نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی وانتظامی، خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در یوم الرغایب ارائه خواهد شد.

وی گفت : شرکت واحد اتوبوسرانی با اختصاص بیش از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از آغازین روز پنجشنبه سوم اردیبهشت جابجایی مسافرین محترم را در مسیرهای مربوطه بر عهده خواهد داشت و با همکاری پلیس راهور نیز همانند سنوات گذشته زمینه مناسب برای روان بودن ترافیک در سطح شهر و عبور و مرور آسان وسایل نقلیه عمومی میسر خواهد شد.

فیروزیان در ادامه اظهار داشت: خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی در روز جمعه، چهارم اردیبهشت نیز به گلزار شهدای وادی رحمت و سایر آرمستانها انجام خواهد گرفت و شهروندان عزیز در روز جمعه نیز می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: در کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط بویژه سامانه اتوبوسهای تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه خواهند نمود.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه در پایان گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمام توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی بشرح ذیل  در یوم الرغائب در خدمت شهروندان عزیز خواهد بود:

–  مسیر گلزار شهدای وادی رحمت : حرکت اتوبوسها از ابتدای پایانه شهیدمحققی ضلع غربی با استفاده از اتوبوسهای بخش خصوصی تحت نظارت

– آرامستان ملک: حرکت اتوبوسها از پایانه پل قاری از طریق اتوبوسهای مسیر ۱۲۱ شهید رجایی

– آرامستان ستارخان: حرکت اتوبوسها از پایانه ارتش شمالی از طریق اتوبوسهای مسیر ۱۲۵ثقه الاسلام شمالی و ۱۱۸ سربازشهید-شهید اصمعی

– آرامستان بقائیه: حرکت اتوبوسها از پایانه شهید محققی ضلع شرقی از طریق اتوبوسهای مسیر ۱۰۲ شهید منتظری

– آرامستان امامیه: حرکت اتوبوسها از پایانه شهیدمحققی ضلع شرقی از طریق اتوبوسهای مسیر ۱۰۴ مشروطه


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :