مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تصویب تسهیلات ۵۴ طرح کشاورزی با ۲۳۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، نادر نقیلی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران، تعداد پرونده های ثبت شده در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات در راستای رونق تولید کشاورزی در استان را یکهزار و ۴۱۵ فقره اعلام کرد.

وی گفت: از ۵۴ طرح مصوب استانی، ۴۸ طرح به بانک کشاورزی، ۵ طرح به بانک سپه و یک طرح به بانک توسعه تعاون استان معرفی شده است.

نقیلی، میزان تسهیلات سرمایه ای را ۴۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و مبلغ تسهیلات سرمایه در گردش را ۱۹۰ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کرد.

وی اظهارکرد: با پرداخت تسهیلات بانکی به طرح های بخش کشاورزی استان ۵۶۸ فرصت شغلی جدید ایجاد می شود .

وی ادامه داد: با توجه‏ به ابلاغ پروژه‏ های اولویت ‏دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور(ابلاغیه شماره ۱۲۸۶۸ مورخ ۶/۲/۹۵ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی) و براساس پروژه ردیف های ۱و ۶ این ابلاغیه، برنامه ریزی شده برای طرح های نیمه تمام بالای ۶۰% و واحدهای تولیدی کوچک و متوسط (با اشتغال موجود تا ۱۰۰ نفر) که برای تکمیل طرح، افزایش تولید و اشتغال نیاز به تسهیلات بانکی دارند، برای ثبت نام نسبت به ثبت درخواست تسهیلات مورد نیاز خود از طریق این سامانه اقدام کنند.

نقیلی یادآور شد: متقاضیان دریافت تسهیلات می توانند پس از ثبت و ارسال الکترونیکی درخواست، نتایج را از طریق دبیرخانه های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید واقع در سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان پیگیری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :