به گزارش تبریزمن، دیدار تراکتورسازی و نفت بعد از برتری تیم میزبان در نیمه اول که با حمیات های هواداران پرشور این تیم همراه بود در نیمه دوم هم با هیجان بالا پیگیری شد.

گفتنیست بارش شدید باران در نیمه دوم کار را برای هر دو تیم سخت کرده ولی تراکتوری ها تا بدین جای کار نمایش خوبی داشته اند.

گلزنی فرید کریمی در دقیقه ۶۰ اختلاف گل ها را به دو میرساند تا انفجاری دوباره در ورزشگاه شاهد باشیم.کریمی در روز تولدش کی از گل های قهرمانی تراکتور را از بین پاهای بیرانوند وارد دروزاه این تیم کرد تا احتمال قهرمانی تراکتوری ها افزایش یابد.

اخراج آندرانیک تیموریان در دقیقه ۶۳ موجی از اعتراض هواداران را در پی داشت که برای دقایقی جو ورزشگاه را ملتهب کرد.در پی این موضوع بخاطر اعتراضات بی امان کادر فنی تیم، شهریاری مدیر رسانه ای تراکتور هم از سوی فغانی اخراج شد.

احمد کامدار بازیکن بومی تیم هم بجای سامان نریمان جهان بازیکن خوش ذوق این تیم وارد زمین شد تا تراکتوری ها در دقایق پایانی و با یک یار کمتر بتوانند نتیجه بازی را نگه دارند.

این دیدار میهمانان ویژه پرشماری هم دارد که نمایندگان مجلس، استاندار، فرماندار، اعضای شورای شهر و مدیران استانی در این جمع حضور دارند.

یکی از این میهمانان ویژه در بین دو نیمه با حضور در جایگاه خبرنگارن خسته نباشید به این قشر زحمت کش داده و دقایقی با انها صحبت نمود.قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی  می باشد که با حضور در بتریز حمایتش را از تراکتورسازی نشان داده است.

Photo May 15, 8 42 46 PM  Photo May 15, 8 43 19 PM (1) Photo May 15, 8 43 19 PM


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :