به گزارش تبریزمن، پرستاران بیمارستان‌های شهید مدنی و الزهرای تبریز با اعتراض به عدم اجرای مصوبه‌ تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، خواستار رسیدگی جدی به اجرای عادلانه قوانین شدند و این در حالیست که پیش از این پرستاران بیمارستان کودکان تبریز هم نارضایتی خود را در این راستا اعلام کرده بودند.

در ادامه اعتراضات پرستاران بیمارستان‌های تبریز به اجرای ناعادلانه طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد و عدم اجرای قانون تعرفه‌گذاری بعد از گذشت هشت سال عصر امروز نیز پرستاران بیمارستان شهید مدنی و الزهرای تبریز نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز تا به امروز در این رابطه و اعتراض پرستاران سکوت اختیار کرده‌اند.

اجرای مصوبه‌ تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری هشت سال قبل در مجلس تصویب شد که هنوز مراحل اجرایی آن عملی نشده و هر روز با عناوین و طرح‌های جدید مانع اجرای این طرح می‌شوند.

دو روز پیش همزمان با پرداخت اولین حقوق پرستاران با دخالت دادن طرح پرداخت بر مبنای عملکرد ناعدالتی شدید‌تر از اوضاع قبلی بر سیستم پرداختی پرستاران اعمال شد.

براین اساس پرستاری که در بخشی درآمدزا مشغول به کار است حقوقی میلیونی و پرستاری که شبانه‌روز در بخشی که درآمد کافی ندارد در بالین بیمار زحمت می کشد حقوقی بسیار ناچیز گرفته و یا اصلاً حقوقی دریافت نکردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :