مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : ادامه بازیهای ماشین سازی در لیگ دسته یک در یادگار امام ره برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : ادامه بازیهای ماشین سازی در لیگ دسته یک در یادگار امام ره برگزار خواهد شد.

جمشید نظمی در ادامه بیان کرد : ماشین‌سازی قطب قدیمی فوتبال تبریز و آذربایجان است و با تداوم حمایت‌های مسئولان، به قطب فوتبال کشورمان تبدیل خواهد شد.

وی اظهار داشت : ماشین‌سازی تیم ریشه‌دار و باسابقه تبریز است و شایستگی کامل صعود به لیگ برتر را دارد و حمایتهای امکاناتی را برای ادامه صعود به لیگ برتر انجام خواهیم داد.

نظمی اظهار داشت : موفقیت تیم ماشین سازی و شرایط بسیار خوب این تیم باعث افزایش نشاط اجتماعی در بین مردم تبریز و ورزشدوستان و جوانان را فراهم خواهد کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی اظهار داشت : با صعود ماشین سازی به لیگ برتر شاهد حضو ر و رقابت سه نماینده شایسته فوتبال تبریز و آذربایجان در عرصه ملی باشیم.

وی در ادامه گفت : با توجه  به حساسیت بازیهای مانده ۲ بازی تیم ماشین سازی در استادیوم ۷۰ هزار نفری یارگار امام ره برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال ماشین سازی از هفته ۲۱ لیگ دسته اول و روی کار آمدن رسول خطیبی به عنوان سرمربی، طی ۱۳ بازی ۲۶ امتیاز کسب کرده و از رده هفتم جدول رده بندی به رتبه دوم صعود و فاصله خود با صدر جدول را به چهار امتیاز کاهش داده است.
این تیم سبزپوش تبریزی یکی از شانس های اصلی صعود به لیگ برتر است.

ماشین سازان در هفته ۳۵ در تهران به مصاف پارسه می روند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :